Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Koliko naplatiti čuvanje djece

Meni je sramotno što su ljudi spremni platiti sat vremena čišćenja 40 kn, ali za čuvanje djeteta ne bi dali ni 20! Toliko o prioritetima.
2015 03 12
Mene cuvalica kosta 100 kuna na dan, uglavnom 8 sati. Tak smo se dogovorile daaaavno i vec 3 godine cuva klinca kad je bolestan, ja zadovoljna, a valjda i ona kad jos dolazi [:smije]
2015 03 12
Mene više strah komentirati po ovim temama da me se opet ne izvrijeđa... Delikatno je to čuvanje. [:smije] mexicana da tebi odgovorim... Bila sam apsolventica soc.rada i prvo čuvala na preporuku žene da sam ok osoba i ljudi me pozvali na razgovor. Bilo nas je nekoliko, ali eto odlučili meni dat cure na čuvanje. Prije toga čuvala samo kumče i djecu prijatelja, ništa posebnog.
2015 03 12
A kaj bi vi, nema se novaca....svi kukate kako nemate para,trazite posao. A nebi radili za 25kn po satu.....
2015 03 12
bez škole za taj posao, svojih dvoje, susjedino čuvala 2,5 godine i ovaj posao dobila preporukom...usmenom... išla i na skijanje sa obitelji - oni skijali ja čuvala - proteklo radno ali bilo mi je lijepo...
2015 03 12
ComeStai hvala na odg. Onda je izgleda najbitnija preporuka i dobar glas. Pa sve dodatno je bonus. Ja npr. imam super uvjete prostor, viška sobu, dvoriste, vremena, većina hrane je iz našeg dvorišta/vrta i sl. ali nemam baš volje, međutim, treba se raditi bilo što ali sestra moja traži preko ljeta neki posao, ona je na socijalnom radu, treća godina, možda joj ne bi bilo loše probati.
2015 03 12
* samo da se ispravim, nemam baš volje za djecu, imam volje za raditi, ali prije bih radila nešto drugo, jer današnja djeca, teško je s njima. pogotovo s tuđom.
2015 03 12
po meni je to odlican posao ali ja sam pedagoske struke pa to ima veze jer to moras voljeti a cijena varira kao sto vidis od 1000kn do 2000
2015 03 12
E, ajde neka se pokuša raspitati na fakultetu o ljetnim kampovima... prije se to išlo preko katedre za Socijalni rad s obitelji/porodicom (nisam sigurna kako se sad zove, ali pretpostavljam da slično) . Radilo se o klincima iz domova ili s intelktualnim teškoćama itd. Uglavnom djeca i išlo se s njima na more. Mislim da naknada nije bila neka, ali besplatno more i sitniš ne zvuče loše. [:zaljubljen] Ako želi čuvat, onda najbolje da pusti glas, tako sam ja pa se žena sjetila, nismo nešto bliske. Ljudima uđe u uho da tražiš pa kad neko spomene te se sjete. [:smijesi]
2015 03 12
bolje raditi s dijecom nego s odraslima,ja cuvala dijecu i radila s odraslima,biram rade dijecu.... igraš se s njima.....
2015 03 12
Hvala cure na odgovorima :)
2015 03 12
1 2 3