Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nije mi bas jasno?

Relativno sam nova na krpicama pa ako mi moze netko objasnit : Zasto teme za zamjene,prodaju,tražim objavljuju samo kad admin hoće ili ima neki raspored(npr. 1 na tijedan ) [:sokiran] Iako smatram da bi trebalo svaki dan [:smije] [:smije] Pa ako ima neka dobra dusa da mi objasni [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 03 14
tema je trebala biti dnevna,ali s obzirom da admin ima jako puno posla na stranici, otvori temu svakih nekoliko dana. sami ne smijemo otvarati [:smijesi]
2015 03 14
A zasto je problem scrolati stranicu pa se ukljucit u "staru" temu rasprodaje/zamjene. Pa nema 146754 stranica u svakoj od tih zadnjih tema? Ionako ju moras trazit kad nestane iz Nedavnih tema.
2015 03 14
da meni je to isto malo ludo samo dva puta tjedno kad naletim budu teme a to mi je malo ako trazim nesto bas hitno moram cekati par dana da dode tema [:place]
2015 03 14
pa nekada admini i zakljucaju temu pa mi ne vrijedi uopce ju traziti jel svejedno nemogu komentirati tako sam neki dan naletila zakljucana tema pa samo mogu gledati [:hihot]
2015 03 14
Dunja88 puno ti hvala na objasnjenju [:smijesi] Daisy12345 nije problem samo me zanimalo dali postoji neki "raspored" i tjt. Barbara194446 da i meni [:place]
2015 03 14
Tema je trebala biti dnevna [:poljubac]
2015 03 14
nema rasporeda, kad se stigne,napravi se. jedan je admin koji je zadužen za puno poslova,ne stigne sve ivančica napraviti [:jezik]
2015 03 14
tema se zakljucava kad se otvori nova. sto znaci da si naletila na staru temu. samo malo truda i nadje se nova....inace prva je u podforumu zadnja i ona nikad ne bude zakljucana dok se nova ne otvori. a da treba biti dnevna, ali mislim da ima pomocnica adminke drugih poslova i cisti nedozvoljene artikle i blokira stare profile, da jednostavno zaboravi ponekad na to. imajte razumjevanja prema njoj. ona je jedna, a nas preko 130 000.
2015 03 14
Zbog pretrpavanja foruma
2015 03 14
Uredu, hvala curke [:poljubac]
2015 03 14