Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

razočarana Plodinama

Anatrnsko sve to stoji, i ja sam prodavačica i radila sam taj posao i jasno mi je da se može desit, ali svaki put na akcijskim artiklima, mislim da to nije ''desi se'' nego ide-ide, neide-neide. Ljudi stvarno trpaju pune kolica i nitko ne bi na iznos od cca 500kn skužio tih 5 ili 10kn o tome se radi I uvjerila sam se da su Plodine jedan veeeliki lopovluk.
2015 03 14
Kod nas niti u Konzumu nije bolja situacija...Često su ima cijene krive...Čak je kolegica doživjela da su joj naplatili punu cijenu uz objašnjenje da je ta cijena bude tek za dva dana...Pa tko stavlja cijenu proizvoda koja će tek vrijediti, to mi nije jasno...
2015 03 14
Meni se u Konzumu isto to dešava. S tim da prema nekakvom njihovom pravilniku kao trebaš dobit tu stvar u pol cijene ako je cijena kriva ili tako nešto, ali zapravo uopće nemaju s čim pokriti ostatak cijene koji ti ne moraš platit pa se jadne blagajnice snalaze kako znaju.
2015 03 14
Anatransko eto pravi dokaz da treba ljude zapošljavati a ne davati im otkaze.... i da se maldaž s visokom školom nemogu zaposliti [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:frustriran] SRAMOTA [:ljut]
2015 03 14
Samo se pretrpavaju te prodavaonice.Da bih prošla između polica moram se okrenut na nož jer su robom zakrčili sve prolaze.Samo još i još a prodavačice su žene kojih najčešće ima premalo u usporedbi sa apetitima gramzivih poslodavaca da sve to prate i odrađuju.U mom Konzumu jedna žena radi na frižiderima,kruhu i trči na kasu,konzum je veći.Neka zaposle više radnika,neka plate te ljude kako treba i sve će funkcionirati.Treba postaviti ljude koji će brinuti samo o redu na policama i isteku roka trajanja i ništa drugo a ne da zajašu na pleća nekoliko žena koje rade 3-4 posla odjednom.
2015 03 14
Zato je meni Kaufland najdraži. Jednom prilikom sam uzela sredstvo za čišćenje ispod kojeg je pisala akcijska cijena 16kn, da bi mi na računu pisala redovna 26kn. Otišla sam na info pult, objasnila o čemu se radi, one provjerile ispod artikla i vratile mi razliku uz ispriku. Kaufland rules [:kesi]
2015 03 14
Trgovac je dužan potrošaču naplatiti proizvod po cijeni koja stoji ispod artikla, a ne onu koja je u kasi. Inzistirajte na tome, ako ne žele prijavite ih ministarstvu gospodarstva, zaštita potrošača.
2015 03 14
Konzum je još gori od Plodina. Naručili su prije mjesec dana Corn flakes K+ koji prema svim standardima i zaštitama zdravlja potrošaća nije ispravan. Da stavr bude gora isti taj artikal su stavili na akciju! [:vrti] [:vrti]
2015 03 14
U Plodinama nemam baš naviku kupovati,ali ovdje ću potpisati post od @AnaTrnsko. Radim u Kauflandu i ne znam uopće kako bih objasnila princip rada u tako velikim dućanima. većinu zaposle na pola radnog vremena a u tih recimo 4-5 sati moraš obaviti posla za 8 sati,pauze naravno nema,plaća je mizerija,svako malo se nađe nešto što ne štima(sniženje koje ne prolazi,kriva cijena itd.),ljudi se deru na tebe,psuju,bacaju stvari,a ti moraš nabaciti široki osmijeh i ispričavati se za nešto za što nisi kriv. stalno je manjak ljudi i nikad se ništa ne stiže... Ali bez obzira na sve nikako ne opravdam bahatost prodavačica...
2015 03 14
Samo ste trebali tražiti šefa ili šeficu. Tako je moja susjeda u KTC-u kupila nekoliko paketa šalica na akciji, da bi joj na blagajni naplatili staru cijenu, jer nisu stigli maknut onaj papirić di piše cijena koja je na akciji.. Prodavačica je bilo užasno bezobrazna, na što je susjeda tražila šeficu. Njoj su šalice naplaćene po akcijskoj cijeni, a ostalu razliku je sama prodavačica morala nadoplatiti.
2015 03 14
evo ovo je neki dan u plodinama u Gospiću...prolazili naišli dici kupit čokoladice i evo što smo dobili [slika:e6461202-4e2b-4a66-9def-1e184404418c] [slika:f8442e1d-d6f5-432b-8980-0a065d681e6a]
2015 03 14
rok istekao 28.9.2014!!!!!!!!!!! da mi je ditetu što bilo ubila bi ih golim rukama, a i ovako ću sve poduzet pa zato mi molim vas ne pričajte o napaćenim i potplaćenim radnicama
2015 03 14
Za držanje ovih rokova stvarno nema opravdanja...ali ja uvijek provjerim rok trajanja bez obzira di kupujem...nedavno sam kupovala one k-plus milchsnitte ili kako se već zovu i svaku koju sam primila bila je s istekom roka,cijela kutija! otišla sam do gospođe na delikatesi i rekla joj da to makne.žena je uzela kutiju i odnijela je. nije ni čudo da se takve stvari događaju jer tri žene u cijelom konzumu rade,jednostavno ne stižu.
2015 03 14
Priključujem se klapi. Nisam prije vjerovala mami ali živa istina. kad reklamiraju odeđene proizvode akciju, dođeš ako nađeš kupis. Ne daj bože da kupuješ sve što ti treba jer su ostale cijene nekako naglo porasle. Dođeš nakon završetka akcije cijene vraćene na staro... [:sokiran] Puno puta stave akciju ali toliko pomiješaju cijene da više neznaš što kamo pripada. Razočaravajuće. Za Kaufland dosad jednom sam kupovala jednu paštetu, razveselila se kad sam vidjela da je na akciji, kad ja na blagajnu puna cijena. Blagajnica mi govori odite na info pult da vam vrate novce. Otišla sam, i jedna je išla provjeriti, i vratili mi razliku. Eto ma gdje god treba paziti kad ona okine po laseru.... [:smije]
2015 03 14
@visakstvari - Onda razumijete ako radite u trgovini o ćemu pričam.I naravno i ja bi da mislim da me netko vara poduzela mjere u smislu prijave nadležnim institucijama. Ili jednostavno kao što mi je praksa ne idem više u taj trgovački lanac.Prijava njima apsolutno ništa ne znači možete dobiti eventualno mail sa isprikom gdje će oni tražiti sve podatke i kažem opet je radnik taj koji će odgovarati. @kupoholicharka-Ovo što ste vi objavili ne umanjuje ono što sam ja rekla. I ja bi poludila da sam na vašem mjestu i odvratno je uopće takvo nešto prodavati i vjerujem da će inspektorat ili tko već reagirati,ali sigurno ne bih djetetu dala da nešto jede što sam kupila iz košare di su proizvodi sa KRATKIM ROKOM TRAJANJA i platila to 2,90 za razliku što košta inače 6,7kn,a da prije toga nisam dobro provjerila do kad je taj rok trajanja.plodine su specifične da imaju onu veliku košaru di su ti prozivodi pred istekom i samo je nova cijena zaljepljena ne i do kada je rok,ali zato se to pogleda.A to sigurno nije jedna obična radnica odredila da se prodaju čokoladice istekla prije 7,8 mjeseci,ali će one odgovarati što to nije maknuto jer će šef čuvati svoju poziciju. I zato da, prićati ću o potplaćenim i napaćenim radnicama.
2015 03 14