Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Isfrustrirana i razočarana -.-

Subota popodne, točnije 14 sati, ja se naručala i sjela za racunalo da vidim malo što ima na mojim krpicama. Stiže mi upit za jedne štikle, kaže cura možemo li se naći da ona to proba. Pošto smo shvatile da smo dosta blizu, pitam ja nju da dođe bliže meni. Ona ne moze, jer ne pozna Zg, pa kaze da ja dodem do nje. Ja glupača, pristanem da se nađemo, iako imam isplaniranu subotu popodne, ali ajde valjda stignem to obaviti. Dotična je odredila vrijeme i mjesto nalaska, dakle u 15, a ja sam istog trena izašla iz kuce sa cipelama i dala joj svoj broj i rekla neka me nazove ako se nesto promijeni. Jer njoj je JAKO hitno. Dodem dolje, čekam 3o minuta pa odem doma. Nije se udostojila niti nazvati, a sad kad sam dosla doma i vidjela poruku '' DRAGA, nis od stikli, sad sam vidjela da mi boja ne paše.'' Popizdila sam (ako se smijem tako izraziti, ako ne onda sam poludila [:hihot] Bas mi je digla zivce onako jako jako [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] I onda ti radi primopredaje..... Morala sam joj ostaviti jednu lijepu povratnu koju sam pisala ljuta ko meksicka papricica. Nadam se da se to smije. A ako to ne zasluzuje negativnu, onda nista ne zasluzuje. Evo toliko od mene ljute za danas, želim vam lijep vikend, a sebi zelim lijepo ohlađenje [:smije]
2015 03 14
Ne mogu vjerovati da se netko može tako igrati s tuđim vremenom.
2015 03 14
naravno da je zaslužila. šta je gledala ako nije boju kad je odlučila kupit. svašta si cure ovdje dopuštaju
2015 03 14
Negativna svakako. Njoj boja ne paše...a tebi oduzimanje vremena paše? [:ljut]
2015 03 14
[:sokiran] Drugi put ćeš pametnije, kom je stalo doći će sam [:smijesi]
2015 03 14
slazem se... ljudi ne cijene tudje vrijeme.. i ovo je potpuno nekulturno. ja bih svakako prije odlaska trazila njen broj, ako je primopredaja. bez toga nista nije bas toliko strasan slucaj, ali i ja sam bila iznervirana danas... jedna od krpicarki je stavila temu da trazi da joj se rijese 2 zadatka iz kemije. i jedna cura joj je rijecima opisala postupak... a ja sam rijesila, poslikala i cijeli postupak joj stavila u temu. niti hvala nijednoj, samo obrisana tema -.-
2015 03 14
Ma nevjerojatno [:vrti] Bas svasta. Meni bi tih sat i pol ipak značilo, a ja sam ko idiot čekala na stanici ne bi li se ona pojavila. A da je barem onda nazvala!!
2015 03 14
užas!!!! i ja bih poludila, strašno bezobrazno!
2015 03 14
Ma pogriješila sam sto nisam trazila broj, ali svejedno bi dosla i cekala pa makar 5 minuta, ali nije mi baš blizu tako. A učim se na svojim naivnim greškama, još sam mlada i glupa [:hihot]
2015 03 14
Ma uzas,jos ides gdje njoj paše,pa ni javit ne zna. Izbci iz takta,groznoo [:frustriran]
2015 03 14
pa svakako bih joj i sama ostavila paprenu povratnu, nekako mi je boja artikla jedna od prvih stavki na koje obracam paznju [:pospan]
2015 03 14
Ma neki nemaju kulture, meni se isto znalo dogoditi 2-3 puta da sam nekome riješila neki zadatak vezano za školu, ispit, zadaću i cure niti se zahvale niti išta odgovore... LoriElite što je tu je, više se ne zamaraj, negativnu si joj ostavila. Iako vidim da je to samo profil koji ima tek jedan artikl i nijednu pozitivnu...I mene su takvi profili znali tražiti primopredaju ili slanje pouzećem, ali ja samo kažem: ne poslujem tako.
2015 03 14
Svakako je za negativnu, ti si potrošila svoje dragocjeno vrijeme na nju, a mislim, kao nije odmah vidjela paše li joj ili ne, mislim, u šta je gledala. Negativn svakako! Mogla ti je javiti [:frustriran]
2015 03 14
Ne bi me cudilo da je to namjerno napravljeno. Očito nekima dosadno. Vidima da je neke artikle i prodala ali nigdje povratnih [:smijesi]
2015 03 14
Uh,katastrofa. i ja bih poludila [:znoji]
2015 03 14
1 2