Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kuma na krizmi

Za 2 mjeseca sam kuma na krizmi i iskreno jos pojma nemam sto bih obukla [:vrti] ne zelim nista too much, ali opet dovoljno lijepo i elegantno... pa eto, zanima me vase misljenje, sto biste vi i ako ste vec bile sto ste imale obuceno [:jezik] Ovo mi je prvo kumstvo u zivotu [:smijesi]
2015 03 14
i meni je sljedeci mjesec prvo kumstvo u zivotu :) izabrala sam haljinu do koljena usku preko grudi i dolje siru, i sako :)
2015 03 14
Neku laganu haljinu do iznad koljena, ali ne prekratku, možda A kroja. Kratkih ili 3/4 rukava pošto u crkvi ne bi trebala valjda nositi gola ramena. Sve to upotpuniti nekim lijpim komadom nakita, pismo torba i klasične salonke ili neke decentne sandale.
2015 03 14
Kad sam ja bila kuma gledala sam da obucem neke hlace,kosuljicu bluzicu da se ne isticem jako i ne zasjenim kumce a opet nesto elegantno.
2015 03 14
kod mene ce moje kumce biti vise od mene [:hihot] [:hihot] ona ce obuti stikle a ja buduci da ih ne nosim nikada jer ne znam hodati u njima nosit cu ili bijele starke ili neke balerinke. buduci da smo skoro iste visine bit ce visa od mene [:hihot]
2015 03 14
Smiju li se u crkvi nositi sandale s niskom potpeticom? Idem na krštenje uskoro pa pitam [:sramezljiv]
2015 03 14
Crne poslovne hlače (ne uske), imaš u Mangu.. bijela klasična košulja, crni sakoić i crne sandale, salonke, štiklice. Upotpuniti sve sa dobrim make-upom i frizurom [:poljubac]
2015 03 14
Ja sam prije 4 godine imala dugu plisiranu plavu suknju, kad su one Zarine tek postale aktualne, čipkasti body, ali zatvoren i ispod potkosulku crnu.. nude peep toe i punđu. Kumče je imalo toliko lijepu haljinu pa ju je bilo stvarno teško zasjeniti.
2015 03 14
Nekakav svečani kombinezon i salonke,ili po želji cipelice :)
2015 03 14
@eridanis - naravno da smiju.. cipele ne igraju nikakvu ulogu
2015 03 14
ja bi kombinezon, sako, salonke [:zaljubljen] [:zaljubljen] i nabacim još neku ogrlicu i to je to [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 14
Nipošto crno bijele kombinacije - nisi konobar već kuma. Počelo je proljeće, probaj s decentnim sakoićem nježnih boja (svakako ćeš ga iskoristiti ovo proljeće jer se full nose) i neke lijepe hlače na crtu ili haljinica do (pa čak i preko, ako si visoka) koljena. I čestitam! [:sramezljiv]
2015 03 14