Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

antibebi pilule i izostanak menstruacije

znači, prije neka dva tjedna sam imala krvarenje usred ciklusa. Ništa pretjerano, nije baš kao menstruacija obilno, no nije bilo ni kao iscjedak. Pijem adexa antibebi pilule. Bila tada kod ginekologice, sve ok, krvarenje je prošlo za par dana. I sada, prije 5 dana sam trebala dobiti menstruaciju ( uvijek ju dobijem na vrijeme ) i izostala je. Sutra počinjem sa novim blisterom tableta, a nisam ju dobila i iskreno malo sam u panici sada. Jel se ikome još ovako nešto desilo? Kaj da sad napravim, opet ginekologici ili nema razloga za uzbunu?
2015 03 17
posli jedanaest kreću i trudnoće na forumu :)
2015 03 17
joj nadam se da nije :/
2015 03 17
Bit će sve u redu. [:poljubac]
2015 03 17
ma mislim da us prije hormoni u pitanju, al bilo bi mi lakše kada bi se našla neka koja je imala istu situaciju da lakše zaspem :D
2015 03 17
Nisi trudna ako si uzimala svaki dan u isto vrijeme i nisi pila antibiotike i slično. Vjerojatno su hormoni u pitanju, može se desiti da menga izostane, ali meni u par godina još nije.
2015 03 17
Draga, što god ti netko kaže, neće ti bit dovoljno da te smiri, radije se sutra spremi i odi do ginekologice i riješi si problem, znam da je teško odlučit se i otić, ali jedino ćeš tako bit 100% mirna.. odi, pretrpi malo, obavi to i ko Bog :)
2015 03 17
stvarno evo ja ti to baš neznam jer ti te tablete nisam nikad pila.
2015 03 17
stvarno evo ja ti to baš neznam jer ti te tablete nisam nikad pila.
2015 03 17
ma uzimala sve u isto vrijeme, nisam pila antibiotike jedino sam dobila za migrenu nalgesin forte... no on ne bi trebao imati bilokakve veze sa pilulama... Ma nije meni problem otić, ispred nosa mi je, ali sam bila prije dva tjedna, a ginekologica je stvarno stara baba i baš mi nije ugodno ići k njoj -.-
2015 03 17
Pa uzmi test u ljekarni.
2015 03 17
Ako i inače imaš krvarenja u vrijeme kad ne bi trebala - može značiti da pilule ne djeluju, pa ne reguliraju hormone kako treba, dakle, možeš i zatrudniti. Čudno mi je da ti nije ginekolog već promijenio pilule. Nisu "normalna" takva krvarenja ako pilule piješ već neko vrijeme, ako nije baš prvi-drugi mjesec.
2015 03 17
može ti biti bakterija u mokraćnom mjehuru koja se proširila i uzrokuje kvarenje i izostanak menstruacije,moguće da je e. coli,liječi se antibioticima...
2015 03 17
ako nisi trudna, onda promijeni pilule....znaci da ti ne odgovaraju vise...meni se dogadalo
2015 03 17
kod mene se isto dogodilo ovaj mjesec nije trudnoća nego mi je ginekolog objasnio ako se neko vrijeme duze piju tablete da je stjenka ovojnice toliko tanka da se menga moguće razgradila u maternici i da je od toga takvo krvarenje koje sam i ja imala krvarenje je bilo jako slabo i nije uopće ličilo na mengu. rekao je da se dalje nastavi piti s tabletama
2015 03 17
1 2