Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gdje i kako čuvate svoje krpice?

Pošto imam prepune ormare kao i većina nas cura, zanima me gdje skladištite robu koju ćete možda nositi, a ne želite je baciti?
2015 03 17
space bag-ovi
2015 03 17
Ja isto u takvim vrećama [:zaljubljen]
2015 03 17
A gdje se mogu kupiti i kolika im je cijena?
2015 03 17
U ormaru, lijepo posloženo na police, u sobi za goste [:smijesi]
2015 03 17
imaš u trgovackim centrima , i u kiku sam vidjela . sad ne znam , kakve su cijene , bilo je ih u lidlu.
2015 03 17
Nemam krpice koja ću možda nositi [:sokiran] . Nema kod mene cile - mile. Ili nosim ili doviđenjce!
2015 03 17
Ja sve operem i opeglam prije stavljanja u prodaju i zatim složim u one plastične kutije s poklopcima za čuvanje stvari. [:smijesi]
2015 03 17
Ja sam u Ofertisimi kupila nekoliko vreća, oooogromnih i stane toliko toga (oko 14 kn jedna)...jedino mi je bed kad pospremim robu i onda se netko javi za nešto, ja mjerim, slikam, osoba na kraju ne želi, a ja opet usisavam, spremim i za par dana isto [:place] [:hihot]
2015 03 17
ja imam sve u ormarima a jedan manji dio u space bag-ovima...s tim da one krpice koje odlučim prodati odvojim u zaseban ormar i više ne nosim...ovdje imam osjećaj da dosta cura poslika sve svoje krpice,stave u prodaju, u međuvremenu nose pa ako se proda - proda se....što je najgore,ostane im ona prva slika prije nošenja pa kad vam krpica dođe sasvim drugačije izlgleda....
2015 03 17
Imam malo odjeće pa sve stane u ormar, ono što sam si kupila pa se predomislila završilo je u prodaji. [:smijesi] A stvari za prodaju su u posebnom ormariću. [:smijesi]
2015 03 17
Ja sam bas u pon u Plodinama kupila nove space begove,odlicni su veliki na akciji nekoj 10KN,a dva srednje velicine 15KN,s tim da je velika preko metar duga.. mislim da akcija jos sutra traje,ali nisam 100% sigurna..
2015 03 17
Pa ja isto kao i Gitadevi ili poklonim sister mi stane u to jer je mlađa[:smijesi]
2015 03 17