Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Drage cure, pojasnite mi malo....

Prvo da vas pozdravim sve, koliko god vas ima, i da naglasim, da ovo nije reklamna tema [:hihot] Nije me bilo na krpicama od Nove godine... znaci 3 mjeseca... i mogu rec... da ništa ne kužim [:hihot] sve se nekako promjenilo--- neki novčanici se pojavili tu iznad, i šta sve ne... ali najviše me šokiralo da nigdje nema više tema: Tražim, Zamjena ...itd Jel znate mozda gdje su sad teme za zamjenu? ili nema toga više? Jel me može netko ažurirati malo ? hvala vam [:poljubac]
2015 03 21
draga nam IvancicaIvic otvara temu tjedno dvaputa ili jednom..nezzz.trazim kupujem zamjene itd. eto ali nema više da korisnice otvaraju takvu temu jer biti će blokirane na 7dana
2015 03 21
po meni dobro...jer bar više nema svakih 5minuta nove teme ej ja ovo ono itd.. [:hihot]
2015 03 21
ok, znaci pratim Ivancicu [:hihot] razumijem...da, mozda i bolje jer nije toliko zatrpan forum....ali postoje li teme od Administratora za zamjene?
2015 03 21
admin je samo za administrativne poslove [:smije] ivanchica je zakon [:kesi]
2015 03 21
ja pretrazila sve i nisam naisla... ocekivala sam da ce tema biti među Administratorovim temama... ocito samo pratim Ivancicu [:smije]
2015 03 21
Nikad nisu bile te teme u admin temama... [:sokiran]
2015 03 21
kako ne.....uvijek su bile jedna za drugom: Tema Zamjena Tema Tražim Tema Rasprodaja ako nisam posenilila [:hihot]
2015 03 21
Meni nije jasno da ako netko prodaje novi nenošen sako, zašto u opisu stoji da je opran? Zašto bi netko išao pravi novi sako? [:sokiran]
2015 03 21
Pa ja oprala košulje.. navika mi da perem nove, kupljene stvari čim skinem etiketu. Neoprano je samo ono čemu ostavim etiketu. [:kesi]
2015 03 21
M-da, ali poanta je da se to onda ne smije kačiti u temu "Novo". [:smijesi]
2015 03 21
da i meni navika kao i ComeStai uvijek prvo u perillicu [:kesi]
2015 03 21
Da, ali nekako jakne se puno delikatnije za pranje, jednom sam oprala sako i došao mi je jedan broj manji [:smije]
2015 03 21
Imam osjećam da operem moj crveni sako, došao bi rozi [:jezik]
2015 03 21
Misliš u onu temu stvari s etiketom? [:smijesi] To više ni ne gledam jer ima svega. [:jezik] Stvari poput sakoa perem na ruke. :)
2015 03 21
1 2