Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Kišobran kolica- Maclaren? ( iskustva)

svi maclareni se otkopčavaju i peru u mašini na 30 stupnjeva ja tako perem svoja kolica - održavanje je najmanji problem - to neka te ne brine
2015 03 22
kada gledaš cijene mala je razlika XT i quest denima a velika kada ih vidiš jedna do drugog i kada ih isprobaš sretno ma što god odlučila
2015 03 22
Ma nije taj denim pravi traper, samo imitacija, to je uobičajen maclaren materijal i ko sva maclaren materijal odličan, ne blijedi, ma ništa...ja sam svoja u ljeti doslovno na dvorištu sa crijevom pod jakim mlazom sva oprala i osušila na suncu i sve super! i da bmw su prelijepa bijela, ako si možete priuštiti to je to!
2015 03 22
draga katjazg hvala puno na iscrpnim objašnjenjima [:poljubac] meri30 [:poljubac] sad sam već blizu odluke za denim quest mm sam psihički pripremila na cifru od oko 3000kn( kaj se on kuži u te cijene, a obečala sam mu nadoknaditi kad se stokke prodaju [:jezik] ), tako da ako kupim nešto jeftinije to mi bude za dodatke- koji mi trebaju, to još ne znam, uz stokke imam svega i previše no svakako mi treba torba za pelene i prematanje, držač za čaše i suncobran ( ovisi o kroviću, većina se novih modela može dosta nisko spustiti) u muci sam jer ih ne mogu vidjeti uživo, kupila bih preko neta neonato ili još bolje baby centar ( tamo su jeftinije) bmw bijela su mi najljepša, no da li su za dečka koji uđe sa bagerom u svake kamenčiće , a i mm stav o to tako naglašenom logu je presudan...da barem imaju takva neka bez tog znaka...
2015 03 22
" rider konstrukcija "- koji modeli imaju tu konstrukciju...ja nisam visoka ali mm jeste... ne znam da li se kod denim quest izvlače ručke?? ( to nam je kod stokke bilo super- da si možemo visinu prilagoditi)
2015 03 22
ajoj koliko brbljam...kuham i lupetam,sorry cure. [:sramezljiv] [:sramezljiv] želim danas to pitanje riješiti
2015 03 22
Beze obzira nova,stara,sa footmuffom ili bez,sa krznom ili bez ono što me potaklo na razmišljanje je kada je dr. Rajović gostovao u emisiji na HTV-u i baš o tome pričao koliko vremena i novaca utrošimo na skupe guralice,traktore,motore,kolica za 1000 eura i onda ih vučemo sa djetetom do njegove 5g jer kao kupili smo skupa pa kako ih nećemo koristiti, a zaboravimo da je ipak za klince najbolje kada se kreću, kada se spotaknu pa i padnu pa vježbaju dizanje,čučanj,motoriku,ravnotežu i sve ostalo što je jako dobro za razvoj malih glavica.
2015 03 22
ANY987 pretpostavljam da imate jedno ili nijedno dijete... kad nakon padanja, čučnjeva, penjanja, motoričkih egzibicija, dvosatne šetnjice i ostalog malac napokon klone znoji -e tada je vrijeme da ga strpamo u kolica, damo jabuku da gricka u miru ili vodicu jer je sigurno dehidriran i mamice napokon mogu u miru obaviti shopping ili plac...to je nemoguća misija sa dvogodišnjakom koji sigurno ne hoda izdresirano i kulturno tik uz vas za ručicu dok pokušavate izvagati salaticu i ostalo... dakle guralice i kolica su pomoćno sredstvo svake mame koja ima sreće da se maleni ne buni biti u istima barem tih pola sata ili sat vremena... do 5 g...hm ima i toga...i to je i meni najiskrenije jako čudno za vidjeti, no nikada ne znate priču koju mama ima o tom danu...možda je maleni šetao 3 sata do bake, napapali se juhice , nemaju auto , mama mora nekako doći do doma, njega nožice više ne služe, i zašto ne- odluka pada na kišobran kolica...zato me više ništa ne čudi i nikog ne osuđujem i ne pametujem. samo tražim iskustva o naj kolicima jer kad već dajem novac želim dobiti to kaj meni treba...mami troje klinaca koja je sretna kad napokon može mentalno odahnuti sa zadovoljnim i nahranjenim najmlađim djetetom udobno smještenim , na friškom zraku. i da i njemu i meni bude lijepo i praktično...
2015 03 22
...a krzno i footmuff...fantastična stvar...nožice uvijek tople, naročito nakon sanjkanja i ostalih motoričkih zimskih radosti...krzno super za mamine ruke i kao dodatne zaštita od vjetra sa stražnje strane kolica...a tek stilski kako paše uz moju monticu, eh [:smijesi] ...gušti su gušti draga ANY987....jer tako možemo raspravljati i o visokim petama, steznicima , skupim kozmetičkim preparatima za bebe i odrasle...i pametovati do besvjesti. hvala mamama koje su mi pomogle donijeti odluku [:poljubac] ...nadam se da mi nova kolica neće doprinijeti atrofiranosti mišića naše najmlađe maze, imali su ih i stariji klinci ( uz autiće, traktore, guralice )a sad su odlični sportaši , plesači, roleri, ronioci i plivači!
2015 03 22
O bože draga jesi napeta. Imam i ja i kolica i guralica i traktora i motora i biciklića i svega potrebnog ili nepotrebnog samo kažem da se dosta klinaca dugo vozika u kolicima što možda i nije dobro za neke druge stvari jer radim u školi gdje velika većina djece ne zna napraviti kolut naprijed, a kad padnu čak ni to ne znaju. Opasku nisam napisala tebi osobno nego nama brižnim mamama. I ne pametujem draga,ja svoja maclaren quest kolica obožavam i obožava ih i moje mlađe dijete i stariji koji je 4g i baš sam zbog toga napisala da bi trebali više hodati jer uvijek kad uzmem kolica na kraju ispadne da šetnjica završava vozikanjem malo jednog dok drugog nosim,pa se drugi vozi a stariji cvilka da ga nosim. Ne znam zašto si ovo shvatila kao napad ili da te prozivam kakva kolica koristiš.
2015 03 22
damamama XLR su najveća, najšira i najčvršća konstrukcija... razlika XLR i XT su kotači veći i konstrukcija čvršća i sklopljena nekih cca 7-8 cm XLR su duža a i 5 cm šira kada se rasklope. bijela BMW nisu bijele boje već srebrene boje (onako sa metalnim odsjajem).. mislim da su ona rider konstrukcije rider je nešto između XT i questa za dijete od 2 godine moje iskreno mišljenje je quest ti je dovoljan, a xt odličan (zbog neravnih terena po kojima bi se eventualno ponekad vozili jer ipak ima malo veće kotače), a xlr previše
2015 03 22
pardon ryder (baš kako se piše) konstrukcije su drugačije od XT-a Kotaci su drugaciji. I kad se sklope malo su kraca od xt bas zbog rucki. ima konstrukciju drugacije obrađenu (moja kod juicy-ja je malo rozkasta) Kotaci nisu isti nikako kod XT i ryder kolica- promjerom- drugi oblik poklopca i to, ma sitnice su to Kod juicy su ljepsi kotaci, i drugačije felge npr BMW ti je ryder ali spitfire kolekcija znači nije ni quest a ni XT a ni XLR
2015 03 22
slažem se sa da je quest za niže ljude, ja 173 cm i malo mi je falilo par cm da su viša, međutim sada kupila xt i ona umaju produžive ručke i to je zakon! Bez obzira na prednosti xt modela, za 2-godišnjka quest vam je dovoljan, lakši je i manji kada se sklopi, manji kotači itd. Ja curki sa 8 mj. kupila xt jer su komfornija za tak malu bebicu, al starijim kikačima quest i više nego dovoljan!
2015 03 22
...a ovo sam našla sad na forumu, malo istražujem tu ryder konstrukciju: cit: "Maclaren je potpisao ugovor sa Juicy na 2 godine.. Kada je istekao... gotovo.. (tako je potpisao i sa Spitfire, Kate Spade, Albert Thurstone, Juicy,Owen na 2 godine) - izgoglaj ove nazive sa kolicima, prestala su se proizvoditi nakon 2 godine Sad je potpisao ugovor sa BMW-om na 2 godine.. tako da će za 2 godine i BMW Macleren nestati... Ako želiš Juicy morati ćeš za xy vremena samo po burzama tražiti ako su koja ostala polovna... To znam jer sam ja pisala prije 2 godine generalnom zastupniku i tako mi odgovorio...." ...očiti sa bmw produžili ugovor jer su im interesi obostrani...
2015 03 23
ANY987 sorry zbog tona [:sramezljiv] ...sad vidim da zapravo slično mislimo...
2015 03 23