Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Kišobran kolica- Maclaren? ( iskustva)

...da ne bude zabune citati su iz 2012 -te!
2015 03 23
Evo i moje iskustvo...imam kisobran kolica model Triumph. Težina od samo 5 kilograma olakšava prenošenje, a sklapanje jednom rukom je spas, mogu se koristiti kad beba navrši 6 mjeseci. Imaju više položaja, pojas od 5sigurnosnih točaka, krović s Uv zaštitom, sklapaju se zajedno sa krovićem, koji se može i skinuti, periva tkanina sjedišta, košara za stvari...meni su bila idealna! Ali moja klinka je nakon samo 3 vožnje odlučila da će ipak samo hodat... Sada su na prodaju...al nakon teških Buzz kolica - ova su me oduševila. Svakako preporuke za Maclaren kolica [:kesi]
2015 03 23
Hvala buba12bb, Triumph su savršena za najpraktičnije roditelje, znam da su izuzetno lagana...i lijepa... Moj top tri su: 1.Quest 0+ denim - predivan mi je dizajn, spuštaju se u ležeći, kupola se spušta pa ne treba suncobran...treba mi eventualno torba za prematanje i držač za čaše. Mana- ručke nisu podesive po visini tj ne znam da li bude mm gunđao, on je visok ( kao što uvijek gunđa zbog nislih kuhinjskih elemenata) 2.XR plava sa srebrnim krovićem( novi modeli imaju produžetak), veliki plus što se ručkice dignu, nisu mi toliko posebna, al čini se da imaju veće kotače od quest pa su možda udobnija...mada ne znam baš kad bi ja to išla po makadamu...uz njih mi treba mrežica za stvari, valjda isto torba za pelene...sve sivo super paše 3.BMW plava ili ta svijetlo siva- naj je konstukcija ( vjerujem katjizg) no o njima se najmanje piše pa ne znam koja im je mana ( osim znaka bmw koji mm smeta, njemu je to čisti snobizam, mene briga, nit mi je presudan nit mi smeta)
2015 03 23
Cijene samih kolica- novih( najpovoljnije koje sam našla): 1.oko 2100kn ,za gotovinu 2.oko 2400kn 3.oko 2800kn( ima ih po 3500kn , sad me to zbunjuje, nije valjda da u baby centru prodaju stariji model u neonatu novi?)
2015 03 23
...draga katjazg , stvarno sam od srca zahvalna jer ste mi puno pomagala u odluci, u subotu idemo u zg pa budem ipak uživo isprobala jedna i druga, već je ovaj uži izbor, za mene tako neodlučnu- uspjeh! ...ima fotkice i od naprijed, gore sam stavila link, mislim da si ej netko, u sličnoj dilemi kao i ja, uzeo truda i pošteno ih fotkama uspoređivao [:hihot] [:hihot]
2015 03 23
odi i vidi ih... provozaj ih stavi dijete u njih sklopi ih i rasklopi digni ih i odluči.... cijena između njih nije tako velika ali komocija itekako jest. moj glas je Techno XT (ili BMW ako se odlučiš na spitfire ryder konstrukciju) ako budeš probala BMW obrati pažnju na krov... na touch screen je, doslovno ga takneš i povuče se, kopča za vezivanje je isto puno lakša za staviti nego kod questa ili xt-a BMW je kao i kod auta - olakšava život Uživo su ti lijepša crna BMW
2015 03 23
ojoj draga , a taman izbacila bmw iz glave...
2015 03 23
al zahvaljujući preljubaznoj prodavaćici iz neonata koja mi se javila na fejs ja bmw opet izbacila iz glave...nema nultog položaja, a malaa tak voli zadrijemati u kolicima... ...denim se čeka mjesec dana...idemo pogledati xr [:smijesi] ...
2015 03 24
Citat ( ljubazna cura iz Neonata na fejsu): "Poštovana,pošiljku očekujemo kroz cca mjesec dana. BMW dizajn je TRIUMPH model,što znači da Vam nema ravan položaj (kao što imaju Quest i XT modeli)nego poluležeći, niti Vam imaju produžetak za noge. Što se tiče konstrukcije,ona je ista kod svih modela,jedino je razlika u kilaži po modelima - triumph i quest modeli su teski 6 kg dok je XT model težak 7,5 kg....." uglavnom quest denim se čeka...
2015 03 24
Kupili , plava xt, danas pao prvi spavanac nakon duge sunčane šetnjice [:zaljubljen] ...zadovoljni smo.. jedino sam bila žalosna zbog nikakvog izbora seat linera...pa ako koja ima neki lijepi koji joj samo stoji, kao novi li novi- tu sam.. neke sive nijanse, naj su mi bili oni sa disco slušalicama [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 03 29
Tog nije bilo u Neonatu...ja bih ipak neki "jednobojniji"...ma to su sad sitnice...svima [:poljubac] , hvala katja zg još jednom
2015 03 30
1 2 3