Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dynamo - majstor nemogućeg

Nekoliko puta sam pogledala ovu seriju/emisiju. Stvarno sam oduševljena magičnim trikovima koje izvodi Dynamo. Možda da izdvojim trikove koje se sjećam : - svoj dlan je utisnuo u staklo (kao da ima neku vrućinu u ruci) - žice je više puta znao presjeći škarama, u roku od par sekundi ih je spojio - curici je od 2 slatkiša odjednom napravio punu šaku - hodao je naopačke po zgradi - imao je bocu punu Coca Cole i bocu punu Fante, u par sekundi tekućina iz jedne boce je prešla u drugu. Tako daje Cola postala Fanta i obrnuto a boce su bile zatvorene (jedna je bila limenka) - hodao je među masom ljudi i nestao. Isto tako "posudio" je auto od jedne žene, vrtio ga u krug i odjenom nestao. Uglavnom stvarno je puno trikova. Ima puno trikova s kartama, čita ljude itd. Stvarno ne znam kako mu to uspjeva. Puno tog nije teoretski moguće što on radi. Razumijem da je to sve na neki način trik. Gledate li vi tu seriju, kako vam se sviđa? Jesu li i vama neki trikovi pomalo ludi i nemogući? [:smije]
2015 03 22
Je li ikad otkrio bar kak se jedan trik radi? Ja bih da bar jedan trik otkrije, iako znam da to mađioničari ne rade.. No bar jedan trik. Ionak ih ima na bacanje [:smije]
2015 03 22
Kak može proći kroz kovanicu prstom u kovanicu i za par sekundi kovanica je čitava? Ili kako može znati što netko točno misli. Pitao je jednu curu kome bi razglednicu poslala neka zamisli u glavi ali naravno ne kaže na glas. On je zapisao ime osobe, grad i poruku koju bi ona poslala na razglednicu. Onda je ona rekla na glas a ono što je on napisao bilo je isto što je ona rekla. Kak uspjeva čitati tak ljude...Taj čovjek nije čovjek [:smije]
2015 03 22
Najveća magija je KAMERA koja ga prati, i koja na tren nestane ili snima nešto nevažno, pa on do tada obavi svoje, nemojte biti naivni [:smije]
2015 03 22
[:boji]
2015 03 22
Meni se čini da je on vanzemaljac...mislim da nije stvar u kameri [:boji] [:boji]
2015 03 22
Onda ne gledate dobro [:zaljubljen]
2015 03 22
U moru mađioničara i iliziunista,po meni je on genije iz Kenije [:zaljubljen]
2015 03 22
Monium, naravno, ima pomagače, kameru..sve je namješteno
2015 03 22
Meni je jedan od najboljih trenutaka kad lebdi ispred kipa Isusa u Brazilu i kad mu curica gura ruku u leđa, a otisak dlana mu se vidi na trbuhu ispod kože.
2015 03 22
Kako je vodu mogao pretvoriti u led? Tamo cijeli vodopad je postao leden
2015 03 22
Sanja, ja također ne mislim da to sve plaćeni glumci, već da je on najbolji iluzionist na svijetu trenutno.
2015 03 22
Pogledajte video - 3:40 on nestaje [:kesi]
2015 03 22
A ono lebdenje pokraj busa [:sokiran] ?
2015 03 22
danio - da, sad sam vidjela kako lebdi u Brazilu. Vrlo zanimljivo. Netko ispod je komentirao da je on od sotone, svašta ljudi komentiraju...Svatko ima svoje neko mišljenje o njemu..
2015 03 22
1 2