Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pa zašto ne?!

Evo mene nakon nekog vremena ( i tugovanja), nažalost... ali sve je krenulo na bolje, pa sam našla malo vremena i za krpice. E pa ovak, s obzirom da ne prodajem samo tu, nego i nešto malo na fejsu, i mogu reći ok je, cure se nisu bunile na ovo: Većina zna, od kad je došlo do nesporazuma u plačanju između jedne krpičarke i mene, gdje se radilo o 20 kn, koji mi nisu stigli na adresu u kuverti, ( ja nemam otvoren račun ), napokon smo izgladile situaciju, našle smo se na primopredaji, i sve super na kraju završilo! [:zaljubljen] Jedna super krpičarka me je savjetovala da ubuduće surađujema tako da mi cure pošalju novce preko poštanske uputnice, i mogu vam reći da to super funkcionira, bar na fejsu. Poštarina mi je 2 -3 kn ( osim ako šaljem preporučeno ili putem tiska, onda po dogovoru.) E sad, imala sam upit na krpicama za jednu stvar i ponudila sam to slanje novaca preko te poštanske uputnice + minimalna poštarina, a ženska mi odbrusila: ne hvala, ja ću radije plačati internet bankarstvom! [:pospan] OKE!! A one koje se ne koriste internet bankarstvom, svejedno moraju na banku uplačivati novce, nekužim čemu onda takav problem otić do pošte i uplatit na isti način kao i u banci?! A kaj se tiče otvorenog računa, raspitala sam se, 19 kn mjesečno za vođenje i ona poruka da ti je sjela uplata, pa meni se ne isplati za 20 kn otvarat račun! -.- I mislim zašto ne onda pošta?!
2015 03 25
One koje imaju int.bankarstvo obično imaju i plaću
2015 03 25
pa zakaj ne otvoriš žiro račun? uzme ti 4-5 kn samo onaj mj kad imaš promet... a ovo za 19 kn nije istina... imam tekuci u erste uz internet bankarstvo mi dode 15kn.. da nemam internet bankarstvo bilo bi 7 ja mislim.. tak da ne znam, i ja bi odbila takav nacin suradnje nazalost [:tuzan] i ne, nemam mj primanja nego raspolazem s onim kaj mi se uplati tako da nejdem u banku uplacivati. i dalje mi nije isto [:hihot]
2015 03 25
zato jer su ljudi komotni i bezobrazni.. ja moram na drugi kraj grada nosit proizvode od kojih dobijem ili cesce ne dobijem proviziju.. [:frustriran] ima predobrih ljudi i onda mi ih je zao jer su u velikoj manjini, ali eto oni me drze na zivotu da se uopce bavim sa poslovima koji ukljucuju LJUDE
2015 03 25
Pa normalno da joj se ne da čekat u redu i plaćati proviziju pošti kad plaća za to int.bankarsvo i usluge banci...
2015 03 25
ziro racun drzava oporezuje koliko ja znam pa ce jos za 30kn na krpicama platit porez
2015 03 25
Njoj je bio problem jer ima internet bankarstvo i nije joj se dalo hodati u poštu. Isto kao što ti imaš pravo ne otvoriti račun, ona ima pravo ne željeti plaćati na taj način..idete dalje i bok, ne kužim poantu teme
2015 03 25
za žiro račun je hajka ovdje kad se uplaćuje jer naplaćuju 8kn u banci...stoga niš o tog...
2015 03 25
wauuu ne da joj se.. komotni jesam rekla
2015 03 25
Ja vjerujem da nekome tko ne radi 20 kn znaci puno Ali realno 20 kn je nista koliko bi ti olakšalo sve da imas internet bankarstvo Pogotovo ako se na krpicama i fejsu baviš prodajom robe
2015 03 25
Koji je point ove teme?! [:sokiran]
2015 03 25
Pa svatko od nas bira kako će poslovati- kao što ti želiš da ti se na taj način uplaćuje i ne želiš imati otvoren račun u banci, tako je njoj lakše sa nekoliko klikova obaviti uplatu..
2015 03 25
Jednostavno otvori tekuci racun bez ikakvih dodatnih usluga i neces placat sigurno vise od 10 kn mjesecno. ja imam net banking i tekuci i placam 20 kn.
2015 03 25
Uostalom prije za uplate pošti plaćalo 5kn, int.bankarstvom bez obzira na iznos 1 kn...
2015 03 25
Osobno bi odbila takvu suradnju jer moram platit proviziju posti + postarinu + moram ici do poste (a i to je trosak ako moras ici autom) + placam proviziju za svoj tekuci i netB da mi je jednostavnije nekom uplatit... mozda malo bezobrazno al svako ima svoje razloge..
2015 03 25
1 2 3 4