Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

je li tko isprobao?

Pozdrav svima.. jako me zanima je li tko od vas koristi korzet za "vježbu" struka? Bombardirana svakojakim informacija iz medija i jako me zaintrigirao ovaj način vježbe... nisam debela, normalna sam, ali struka nemam.. nadam se da bi mi ovo moglo pomoći...? [:sokiran] je li isprobao tko? (Mislim na one latex korzete kim k.) Kakvi su učinci? Vaše mišljenje o tome? Ima li tko želju isprobati? Ps.ako ima tko jednoga viška sa ebaya da mu ne odgovara voljna sam kupiti.. i zamijeniti za nešto uz nadoplatu [:hihot] [:hihot]
2015 04 01
Ako ga misliš nositi i sjediti cijelo vrijeme, ništa od toga. Ne koristim ga, ali vjerujem da je učinak dugotrajan ako ga nosiš dok intenzivno vježbaš trbuh svaki dan.
2015 04 01
Naravno, znam da ništa ne može pomoći da ležeći smršaviš.. vježbala bi malo...smatram da nemam puno posla nego ono malo struk samo... [:hihot]
2015 04 01
Ja sam zadovoljna svojim tijelom..može uvijek bolje, ali guzica mi je poveća onda bi mi lijepse izgledalo da imam malo struka... nebih pretjerivala nikako :D
2015 04 01
jooj i ja bi to [:kesi] isto nisam debela al nemam baš struk [:smije]
2015 04 01
Ekipa, bas sam citala po netu, imaju i slike, uzasno nezdravo jer se svi organi u tijelu zbiju jedan na drugi, nemojte se s tim zafrkavat zbog izgleda
2015 04 01
A diiii ima kupit to u RH??? :-) mislim da u Importane-u ima?
2015 04 01
Ja znam samo da ima na ebayu za 100-150 kn al mi se ne da cekat ja bih odmah... ima li tko informaciju koliko je u importane centru?
2015 04 01
Pozdrav, evo da ja iznesem svoje mišljenje i iskustvo, kao osoba koja godinama nosi i izrađuje korzete. Ali korzete, ne topice, sa par žicica.. o kojima je zapravo tema i otvorena, Vidim da dosta ljudi ne zna šta prica i da brka.. Korzete za tihg lacing /waist training ( modifikaciju tijela) i ovaj XD znojnik za teretanu na Dida i baba kopčanje, koj pretpostavljam da radi na principu onih hlacica za mršavljenje iz Top shopa.. Ne vidim drugu svrhu. Waist training je dugotrajan proceš, a rezulatat ovisi od osobe do osobe i ne garantira vam nikakvu trajnu promjenu tijela ukoliko cete ga prestati nosit. Cak i ako dođete u fazu deformacije kostiju, što je opet jako teško za postići, pogotovo u odrasloj dobi. Ovdje se dosta olako prica o tome, ali zapravo je to poprilično teško za dobiti i trebat ce vam godine i godine za to.., a i nakon toga, to golim okom nećete vidjet. Svi koji nisu lijeni mogu sloodno lupit u google: tihg lacing ili waist training i naci ce jako puno informacija i raznih support grupa za ljude sa takvih "fetishom" Vidim da se prica o nekakvim korzetima sa ebay-a i Importane za 150 kn [:hihot] ( To su jeftini dekorativni korzeti, za izlazak van ili mužem/deckom u spavacu sobu) Ako toliko planirate izdvojiti za waist trening korzet. Možete slobodno zaboravit na to, jer njihove cijene se krecu od 800kn NAJMANJE pa preko 1000.. Osim što cete morat izdvojit pozamašnu svotu za taj skupi sport, također se oboružate sa puno strpljenja i odricanja , kao npr : manje porcije hrane, gazirano.. U prilogu je moja slika, da ne ispadne da pricam bezveze. [slika:977f8d15-1639-4b4f-80ee-2faa1f6615d0]
2015 04 02
Znam da je vec bila slicna teme i da sam pisala i na njoj, Jer eto korzeti su jednostavno moja strast i ukoliko sam nekome uspjela pomoci, onda mi je drago.
2015 04 02