Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

lipo6 black

jel ko isprobo ove tabletice? kolko sam vidila na netu, ima ucinka dobila sam jednu bocicu a sve me strah pocet
2015 04 02
Kaj je to? [:sramezljiv]
2015 04 02
ljeto se blizi [:smije]
2015 04 02
A nasla sam na googleu, bas me zanima sastav... Nadam se da to nije nes tipa Adiplexa
2015 04 02
A kaj je adiplex?
2015 04 02
ADIPEX, bez L!
2015 04 02
Vitamin b12-cyanocobalamine Folic acid-folate Caffeine anhydrous Methylheaneamine Citrus aurantium 60%synephrine Yohimbine hcl 3,5diiodo-l-thyronine
2015 04 02
Kak god. Tablete za mrsavljenje, ali totalno nezdrave, kak ti na biljnoj bazi, a sastav im je slican amfetaminu. Sjedis, nis ne radis i mrsavis, ima tu cura na krpicama koje su ga koristile i navodno mrsavile, ali gdje god sam procitala kile se vrate nazad, cak i dvostruko, a nuspojave su povracanje, vrtoglavice, nekima cak i depresija. Naravno da su svugdje zabranjene, nabavljas iz makedonije il tak nes. Ove tablete mi se cine slicne ADIPEXU lol [:hihot] , popijes vjerojatno prije treninga pola sata i jace se znojis, ili za vrijeme obroka? Vidm da ljudi pisu da ubija apetit isto, znaci nije samo fat burner i ne smijes ga kontinuirano koristit vise od 2 mj, ako sam dobro skuzila. Ne znam, iskreno, dal bi se upustala u takve stvari.
2015 04 02
neznam ni ja zato dosla pitat [:zaljubljen]
2015 04 02
Ne znam, ne znam, malo jos citat po foruma jel ima kakvih nuspojava i kolko su stetne tipa za jetru itd [:zaljubljen]
2015 04 02
a mislim umjesto dvije dnevno uzet jednu po pola 2x na dan pa da vidimo za pocetak
2015 04 02
A uzmi jednu za vrijeme obroka, ili ako mislis vjezbat pola sata prije treninnga, ja tako koristim fat burner i preznojim se ko stoka [:smije]
2015 04 02
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 19