Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Problematicno lice

Molim vas za pomoc jer vec sam ocajna Imam uzasno problematicnu kožu...imam akne,oziljke od akni,crvenilo i imala sam jaku masnu kožu ali kako sad koristim jedan proizvod(a i prije sam vec sve zivo isprobala)za akne na podrucju oko ociju i nosa mi se koza dosta isusila i sada kada stavim tekuci puder i na to puder u kamenu..koža mi se pocne perutat i to katastrofa izgleda a prije pudera stavljam kremu I jos imam jako veliki problem kod pronalaska pudera i na kraju se odlucim za revlon i krivu nijansu kupim [:ljut] [:sramezljiv] Ja stvarno više ne znam koji puder bi trebala koristit(ili napravit nešto s licem) a isprobala sam ih vec ne znam ni ja kolko [:tuzan]
2015 04 02
Moj savjet ti je da se naručiš za konzultacije kod Martine Pužar Zebić u Beauty centru Božica u Dubravi,žena je mlada,educirana,predraga i meni je puno pomogla vezano uz sve probleme lica
2015 04 02
Za puder ti mogu dati savjet- a to je Vichy DERMABLEND. Odličan je! Prekrije dovoljno, ali ne ostavlja dojam maske. Ne masti T zonu, i prozračan je. Meni je on dosad najbolja kombinacija prekrivanja i natural looka! pokušaj s njim.
2015 04 02
A da izbacis puder u kamenu? Uostalom zar ne bi trebala izbjegavati toliko slojeva sminke upravo jer imas takvu kozu? Nemam problematicnu kozu toliko, ali puder u kamenu odnosno perlice koristim samo ljeti, inace sam uzela puder od Clinique sto je bas za sprecavanje pojave akna i zadovoljna sam. Inace od krema za lice koristim Vichy godinama.
2015 04 02
moja sestra je imala sličan slučaj isto. isprobala je sve moguće kreme, sapune, maske, ne znam ni ja šta sve nismo kupili i kod dermatologa hodale i ništa ije pomoglo i nedavno je počela piti kontracepcijske pilule i lice joj se potpuno očistilo i normaliziralo da ni ne mora nosit puder... pa eto ako si možda za tako nešto [:smijesi]
2015 04 02
Najjednostavnije ti je otici u drogeriju npr.Mueller bez sminke i uz pomoc odabrati puder pa da te tamo nasminkaju, ostavis ga, navecer operes i sutradan kupis ili odes opet na testiranje....
2015 04 02
jaooooooooooo, kao da čitam svoju životnu priču :) trenutno sam u istoj situaciji, borba protiv navedenih problema.. posjećujem i dermatologa i lječim to sad je faza kad su se akne većinom povukle, izađe gdje koja, ožiljci su ostali, doktorica kaze da je to pigmentacija i da treba dosta da se to obnovi... tako da je to druga priča što se tiče perutanja, preporučam da radiš pilinge dva puta tjedno, da skines visak koliko je moguće, a za kremu stavi Avene clean ac..bar meni to pomaže, koliko toliko, jer kreme koje koristim za lječenje akni jako isušuju kožu.... eto to je moje iskustvo i preporuka ! :)
2015 04 02
harpo31, šta se to stvarno može? dođeš i našminkaju te,pa drugi dan kupiš? :) [:smijesi] ako je tako, prvom prilikom idem [:smijesi] planirala sam ici u farmacia ljekarnu da tamo pitam jel mi mogu nesto preporučiti...
2015 04 02
Meni se koža poprilično popravila od kad koristim La Roche Posay Effaclar. Gel za umivanje i duo kremu koristim 2 i pol mjeseca, a prije 2 tjedna sam počela i micelarnu. Mislim da ću uzeti još i Effaclar H kremu. Koristim Revlon Colorstay i catrice kamuflažu. Baš sam zadovoljna svim proizvodima koje trenutno koristim za lice [:zaljubljen]
2015 04 02
Meni je cijela desna strana u ranama od akni neznam kako :-o Imam i ja problematicno lice i masno I puno sitnih unutarnjih,mitesera,neznam sto da vise radim ,imali tko kakav prijedlog ?
2015 04 02
meni dermatolog isto nista nije pomogao a za catrice kamuflažu ja ju stavim ispod pudera i kad na to stavim tekuci puder vide se smede fleke od catrica ja ne znm jel se ja ne znm sminkat ili sta je..a nijansa mi odgovara
2015 04 02
Luna, i meni su prištići bili većinom na desnoj strani lica i imala sam zatvorene komedone, one sitne sitne kvrgice i pomoglo mi je ovo što sam gore napisala. Prije Effaclara sam koristila Paula's Choice 2% BHA liquid i to mi je riješilo većinu tih zatvorenih [:smijesi]
2015 04 02
evo, i ja imam slicne probleme... koristim avene cleanance gel za umivanje i od njega nisam primijetila nikakvo poboljšanje, ali mi je stvarno super, skine mi svu sminku i sve necistoce s lica pa mi je zato ok... imam i avene obicnu hydrance kremu, to mi je nakon sto stavim nesto sto isusuje kozu na pristice da mi malo hidratizira... zena u ljekarni mi je preporucila i cleanance kremu i ja sam je kupila i skuzila na kraju da mi ne odgovara jer ona nije zapravo za akne nego za masnu kozu sto ja nemam :/ uglavnom, probala sam jos sto stvari, cijelu vichy normaderm liniju, silverex sapun, svasta... cak sam i pocela s pilulama ali poboljsanja nema.... inace, akne su mi samo na obrazima sto bi trebalo biti od hormona, pa se nadam da ce te pilule ipak uciniti svoje :D a od krema sam dobila tester od nekakve cosmel hrvatske kreme i mogu vam reci da 3 dana koristim i vidim malo poboljsanje... javim ako primijetim da djeluje :D
2015 04 02
Ivana, jesi probala prvo puder pa onda kamuflažu gdje je potrebno (kistom za korektor)? Meni je tako dobro i preko stavim Essence transparentni puder u kamenu
2015 04 02
Maree - ha naravno. Kod nas je veliki Mueller i ima dio sa svim ti mazalicama. Tamo sam kupovala svoj clinique i nikako nisam mogla odluciti koju nijansu. Pa me je prodavacica savjetovala da dodjem bez sminke pa ce mi staviti puder, tako i bilo....
2015 04 02
1 2