Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Odo ja papa

Frendica odselila u Irsku [:place] .Radila kao au pair,sada trenutno kao spremačica.Kao au pair joj je plaća bila oko 500 eura,slobodan vikend,besplatno stan I hrana.
2015 04 03
@inna, našla sam neku grupu vezanu uz grad u koji idem, tamo sam bezveze napisala post i ljudi se javili da pomognu. Ostale stranice sve preko gugla, upisala sam "ireland job/rent/work, štogod mi je palo na pamet i onda kopaš i kopaš. Neće ti ništa doći servirano. [:hihot]
2015 04 03
moj tata je otisao prije 7 dana, dobio posao za stalno, bio je i prosle godine al po par tjedana, a sad je za stalno zaposlen, vec je dobio radnu dozvolu jer mu sef ima vezu pa nije morao cekat po 3mj za dozvolu, u Frankfurtu je, stan je ogroman a 350e s rezijama, satnica mu je 15e, a radi 10sati na dan. pa racunajte razliku njemacke i hrvatske :)) plus dobiva po 200e za mamu jer je ozenjen i 200e za seku jer ide u skolu. za mene ne jer sam napunila 18g, mi mu idemo 20.6. i ostajemo tamo. jedva cekaaaam :)))
2015 04 09
1 2 3