Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Isustva s kunićima

Trebaju pažnje, ljubavi i vremena. Moja se obožava maziti, kunjati pored mene, skakutati poput mace za moji nogama, spavati na mojim papučama, sama ide na wc u kavez ili kad je žedna, reagira na šuškanje svojih poslastica.. Za wc istokoristim pelete, one na grijanje. Grickati voli, ali ne uništava previše po stanu. Voli se zavlačiti, provlačiti, skrivati, praviti "NISAM JA" facu, ljubiti i umivati sve što vidi.. I ako netko treba domaćih grančica neka se javi [:zaljubljen]
2015 04 04
Inaće je križanac patuljastog i još neke vrste pa je narastao poprilično, neki 4.5 kile. Postao je članom obitelji :)), obožava pažnju, i mogao bi cijeli dan i noć da ga netko mazi po glavici [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 04
Hehheheh [:smije]
2015 04 04
imam i ja iskustva s kunicima.. naime, oglođala mi ga je neka beštija iz višeg reda hranidbenog lanca, susjed ga pronašao u paramparčad u svom vrtu.. :/
2015 04 04
Prekrasne zivotinjice samo sve to malo patuljasto naraste i nije vise bas tako patuljasto..ima toga...
2015 04 04
[:boji]
2015 04 04
Grozno ....
2015 04 04
imao je prekrasan ograđen prostor no nekako je uspio pobjeći, uz kontrolu bih ga znala puštati da skakuće po vrtu.. eto pobjegao i više se nije vratio tako da.. treba ih čuvati no koliko god se trudiš nekad je očito neizbježno, jako su živahni [:smijesi]
2015 04 04
A joj [:sokiran] Moj neće moći boraviti na livadi, eventualno na krovu (terasi) i drugo samo po stanu [:smijesi]
2015 04 04
Ja imam patuljastog ovnolikog, ima malo manje od tri kg.......velika maza, stalno se gura i skace u krilo, jako vole drustvo pa ako cesto nisi doma ne preporucam kunica jer ce biti jadan
2015 04 04
Odlično, imam već shih tzuica, pročitala sam da se dobro skompaju s ostalim ljubimcima. A što se tiče samoće - neće nikad biti, jer uvijek je netko [:zaljubljen]
2015 04 04
Frendica ima patuljastog.Pojeo joj pola sobe [:smije] gricka žice,namještaj [:smije]
2015 04 04
Imam ja strpljenja, a morati ću ga naučiti jer je kod mene skoro sve drveno ... [:hihot]
2015 04 04
Moja ništa ne grize jer dobiva grančice..moraš mu taj nagon popuniti kak možeš [:hihot]
2015 04 04
Kupuješ neke baš u dućanima ili bilo koju?
2015 04 04