Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Isustva s kunićima

DsGlamBazaar imamo istu vrstu kunica....samo je moja malo prase hahahah i ima duze usi Ima i tvoj plave oke?
2015 04 07
@coccolina moj ima crvene... baš paravi mali vražičak! [:smije] [:smije] Tvoj je onda onaj nizozemski kad ima plave oke il? Znaš koliko moj može poisti, ufff... al bit će se ne može udebljat pošto non-stop leta po kući jer ne živi u kavezu, ko zna kako to... Koliko ti je star?
2015 04 07
Krajem ovog mjeseca puni 5 god. Ma i moja nema mira, svugdje je ima i obozava kopati al jos vise obozava jesti hahAhaha Nije se pocela debljati do 3 godine......mislim nije sad nesto ekstra debela jer to nikad ne bim dozvolila al nije ni mrsavko kao tvoj, ima malo trbuscica [:zaljubljen] Nas samo spava preko noci u kavezu al sam ode svaku vecer u isto vrijeme [:hihot]
2015 04 07
Presladak je :)))
2015 04 07
DsGlam pusa od Zvončice [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 08
@malenaancica03 ♥ @coccolina [:znoji] nadan se da to kod nas nece bit problem... srce bi mi se kidalo da ga moran stavit na dijetu s obzirom koliko se pise da nije dobro da su debeljuce... isto od mrvu trbuscica nece nista bit! [:hihot]
2015 04 10
[slika:bbd25ca5-f122-4a61-bb55-2c92fdf22f3d] ♥♥
2015 04 10
[:zaljubljen] [:zaljubljen] mi smo upravo došli do zaključka da nakon godišnjeg nabavaljamo patuljastog zekonju [:smije]
2015 04 11
A vidi jeeeee... [:zaljubljen] [:zaljubljen] Srce malo slatko!! Moj gospodin se upravo probudija, izliza i sve mi se pari da je spreman na cijelo vecernje divljanje po kuci... [:hihot] [:hihot] @PretrpaniOrmar odma sliku ode, da i mi vidimo novog uska dugouska...;)) necete pozalit, viruj mi!!
2015 04 11
ako može preporuka da znate za neku humanu uzgajivačnicu patuljastih/mini ovnolikih kunića (preferiramo dugodlake ali mogu i oni sa kratkom dlakom) molim vas pošaljite mi porukicu [:poljubac] falaaaa
2015 04 12
odi na udruge zecovi i te o zekama, tamo se udomljuju...
2015 04 12
ako koja od vas vidi ovu poruku - imam par pitanja...dakle čitala sam da se zekonje ne mora cijepiti, ali... 1. koliko dođe kastriranje 2. kako im kanđice skraćujete (ako koja radi to kod vetrinara, može okvirna cijena) i koliko to često radite 3. kako im zubiće skraćujete - pustite da glođu nešto, sami ili kod veterinara (cijena ako netko zna) ...psihički se pripremamo za moguće troškove i odlaske veterinaru [:hihot]
2015 04 15
Proslom zeku smo siskali nokte otpr jednom mjesecno, u biti smo gledali koliko su narasli pa procijenili kad ih treba siskat.....kod veterinara smo ih skracivali dvaput u to je uzasni proslo jer bi zeko bio uznemiren pa su se nokti ili previse skratili (uzas!!) Ili premalo pa smo odlucili da ipak to najbolje sami. Zecici koju sada imamo ne skracujemo nokte jer je divljak koji stalno nesto kopa pa nema potrebe.....al ima i drugacije nokte, skroz su druge strukture (?!) I ne rastu toliko. A sa zubima nemamo problema jer uvijek ima grancica, igracka i svega pa stalno gricka
2015 04 17
Mene baš brine to s noktićima, vidim da moj zekonja gricka sam, grebe stalno nešto.. I čini mi se da ih ne moram sjeći jer se sam pobrine, a i negdje sam pročitala kao da su predugački ako im krenu viriti ispod dlake, njegovi nikada nisu prešli dužinu dlake.. Svejedno uvijek mislim da se možda pati jadan i da su mu dugački. Kad nam neće reć ništa čak i ako ih pati nešto [:hihot] , a ja se brinem za ljubav malu [:zaljubljen]
2015 04 21
1 2 3 4