Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Isustva s kunićima

Imam domaće nešpricane.. Smiju od jabuke i lješnjaka...pa ako će ti trebat..javi...
2015 04 04
(y) moze, hvala [:poljubac]
2015 04 04
ja imam dva mušketira,jedan je ovnoliki drugi je lavoglavi [:zaljubljen] [:zaljubljen] iskreno,mogu reći da nisu prezahtjevne životinje,nemam frke s njima,jedino ovog čupavog moram stalno šišati+ naravno rezanje noktića..al to su takve mazee [:zaljubljen] [:zaljubljen] nikad nisam požalila što ih imam..
2015 04 05
[:kesi] jedva čekam
2015 04 05
Što da mu stavim umjesto kaveza? [:sokiran]
2015 04 05
Moja ima baš kupovni kavez u kojem ima wc, sijeno i vodu. Ali ona sama ode u njega spavati, dok preko dana hopsa po boravku.
2015 04 05
A onda cu i ja tako [:smijesi] hvala [:poljubac]
2015 04 05
Ja sam svoju udomila kada je već imala skoro dvije godine. Brzo se naučla na nas i mi na nju. Najveći nam je problem što se ne želi nositi. Možda je doživjela neku traumu kad je bila mala. Inače je preslatka. jako se voli mazit, ali kao i bilo koja druga životinja je ipak obaveza. Sama se naučila na wc u kupaoni i uopće ne želi kakati u svom kavezu. Ima sreće što je skoro stalno netko doma pa provede samo noć u njemu. Nisam požalila što sam je uzela bez obzira što je izgrizla sva vrata i tepihe. [:zaljubljen]
2015 04 05
[:zaljubljen] [:zaljubljen] Ima li koja od vas mozda kavez za kunica, kupujem [:smijesi]
2015 04 05
Iaš ih za cca 200 kn u zoo šopovima.. Možda bolje uzeti novi, bez mirisa nekog prijašnjeg kunića..
2015 04 05
[:tuzan]
2015 04 05
@Colonia, šta prije ga uzmi, stvarno nećeš požaliti!! To su najdivnija stvorenjica koja si ikad vidila, preslatko nešto!! [:zaljubljen] Moj frajer će sad 2 godine, a još 2 godine prije neg šta san ga uzela san se nećkala... pročitala san o njima sve živo i neživo... ljudi mi punili glavu svakakvim nebulozama jer nemaju pojma, a volu se pravit pametni... sad mi je samo ža šta se nisam još prije odlučila jer više ne mogu zamislit kako san uopće mogla živit bez njega! [:smije] [:smije] E i vidin da je neka cura napisala da oni nisu patuljasti, pa kakve to veze ima?! Životinju voliš kakva god da je, ne uzimaš je radi izgleda... Činjenica je da mame u zoo shopovima s tim patuljasti, po meni ja bi ih uopće zabranila tamo prodavat baš zbog tog šta ljudi uzmu zekonju jer im je presladak tako mali, izgleda kao plišanac, a kad naraste, onda ga se rješe- to mi je užas, srce mi se slama kad čujen takvo što! [:tuzan] E i ne brini zbog samoće, često se spominje to da oni volu bit u paru, toga me bilo užasno strah, al na kraju moj obožava bit sam... [:smije] uvik je neko po kući s njim i valjda mu to dosadi i onda ti gospodin ode, možeš mu dat sve i svašta da se vrati- al ne, on čeka prid vratima i kopa šapicama da ga pustimo u njegovu sobu, da uživa sam!! [:hihot] [:hihot] E i ako ikako možeš, molin te, nemoj ga držat u kavezu, a sve drugo ćeš povatat usput... [:smijesi] [:smijesi]
2015 04 07
[slika:016870e6-8339-44d7-a88a-722a497112e3] Zab napisat... SRITAN USKRS curke!! [:hihot] [:jezik] [:poljubac]
2015 04 07
@malenaancica03 veliki ljubac vam šaljemo, nismo se odavna srele na forumu!! [:hihot] [:poljubac]
2015 04 07
Ajme @Colonia, tek sad vidin odakle si... slobodno se javi za kavu, pa možemo o ovim slatkim uškama do preksutra pričat šta se mene tiče! [:hihot] [:hihot] Uf, zatrpala sam forum, gibam sad... [:smije]
2015 04 07