Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Lumbarda, Korčula

Ljetuje li itko tamo ili iznajmljuje apartmane? :) Zanimaju me prvenstveno cijene, a naravno i kakvo je mjesto, čega ima, pa tko je tamo bio, tko ljetuje ili iznajmljuje neka se ovdje javi :D Namjeravam ove godine tamo ljetovati, a kako je već 4. mjesec naravno da već o odmoru razmišljam na veliko :P
2015 04 07
i da, isplati li se više ići trajektom iz splita, ili autom do orebića, pa tamo na kratki trajekt? :D
2015 04 07
…pozdrav, ja sam iz Orebića, pa ti mogu reči da ti je bolje iči iz Orebića, trajektom ti vožnja traje 10-tak minuta i kad stigneš tamo, imaš nešto malo vožnje još, kojih 15minuta do samog mjesta…a što se tiče mjesta Lumbarde, dosta je mirno, ima par kafiča uz more, plaža u blizini sa sitnim pijeskom zove se pržina, a što se tiče clubova i diskoteka, jedino je dobar i popularan tamo lounge - club-bar, na otvorenom, a i Korčula ti je u blizini, stari grad, šetnica, kafiči, vjerujem da češ biti zadovoljna.. [:smijesi]
2015 04 08
bila tamo prije par godina..mogu reći da Lumbarda ima predivneeeeee plaže [:zaljubljen] ,da mogu odmah bi se tamo vratila iz tog razloga.mirno je mjesto,Korčula je lijepa,ali to je po meni ako se hoćeš baš odmoriti,ali ako namjeravaš feštati... veliki minus za mjesto(bar kad sam ja bila) [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 08
Lumbarda je baš mjesto za odmor, šetnju i kupanje ali za niš drugo, no imaš Korčulu par min dalje pa možeš tamo bančiti! Ak imaš klince onda je to idealno mjesto za vas! [:smijesi]
2015 04 08
Ivana i mislila sam da je bolje do Orebića :) Iz Splita trajekt košta preko 500 kn :/ A nisam ja baš neki tip od tulumarenja, pa baš i bi neko mirnije mjesto :) Bitno mi je da je liepa plaža , da se mogu prošetati i i to :D [:zaljubljen]
2015 04 08
Ja sam prošle godine ljetovala na Korčuli. Definitivno najljepše ljetovanje mog života. Posjetila sam i Lumbardu nekoliko puta, plaže su prelijepe. Ja ti mogu dati kontakt te žene kod koje sam ja ljetovala, 45€ je dan. Mjesta ima za dvoje (za više info ak te bude zanimalo, javi mi se). Apartman je udaljen od samog centra Korčule 10-tak minuta pješke uz obalu pokraj šume. Do Lumbarde nam je trebalo 10-15 min autom. Mi smo išli preko Orebića na trajekt, jeftinije je. A i vožnja samim Pelješcom je bila prekrasna.... [:zaljubljen] A i Korčula, po mom osobnom iskustvu, nije za tulumarenje već šetnju, uživanje.. [:zaljubljen] Ako te bilo što zanima, javi :)
2015 04 08