Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Atopijski dermatitis

Bok curke. Zanima me dali je vaše dijete dijete imalo to? Moj nećak ima i sestra više nezna šta bi,išla je doktoru s malim,kupila je neke kremice koje jednostavno ne pomažu,danas je ošla s malim u Zagreb radi toga.. Dali znate di mogu pitat za besplatne uzorke kremica jer da bezveze ne baca novce ako neće pomoć..
2015 04 08
Moj mali ima I to najjaci oblik. Od prvog dana koristim Mustela Stelatopia gel i kremu. U ljekarnama moze pitati za testere bas za atopijski dermatitis. Uz to mora redovito na kontrole, pikanja.... Bolest treba dovesti u stadij mirovanja. Ako je stalno u ranama nikako nije dobro
2015 04 08
žao mi je [:tuzan] da ide redovito tj.malo malo ide doktoru,bio je i u bolnici isto..ima 3 mjeseca..poslat ću sestri poruku da pita u ljekarni tamo
2015 04 08
Bila sam na predavanju kod Stribora Markovića o AD , pričalo se puno o prehrani , probioticima, oblozima i mazalicama. Nemam nikog u bilzini s tom problematikom, ali sam znatiželjna. Ima na fejsu par grupa potpore i pomoći pa ak ste tamo, uključite se , možda vam mogu dati kakav koristan savjet a nije ni zgorega pročitati iskustva iz prve ruke [:smijesi]
2015 04 08
NomadOrganic hvala,probat ćemo i tamo..
2015 04 08
Meni je kcer imala i to svugdje po tijelu (vrat, pregibi ruku i nogu, guza...). Bili po doktorima... [:tuzan] Probali sve i svasta i jedino nam je pomogla kombinacija uljne kupke (ne obicni sapuni za djecu) i mazanje Aderminim kremicama od rhealba zobi. Ima ih u ljekarnama - cijela ta Adermina linija za atopijski dermatitis nam se pokazala odlicnom. Ja isto imam osjetljivu kozu lica i ne mogu stavit nista na sece a da mi ne izazove crvenilo i svrbez. Na kraju mi je pomogla isto krema za lice od Aderme. Znam da zvucim kao reklama, ali stvarni nam se jedino ta marka pokazala uspjesnom u rjesavanju atop. dermat. i slicnih problema. A probali smo sve i svasta (od Avene, Mustele, raznih ljekarnickih kremica, domacih pripravaka, pa cak su nas neki savjetovali da joj crvenilo mazem mlijekom...). Nadam se da ce i vama pomoci da se rijesite tog neugodnog problema [:zaljubljen]
2015 04 08
Onaj tko se bori s tim zna da ovo nije reklama,jednostavno sestra više nezna šta bi kupila jer ovo zadnje što je platila 400kn nije pomoglo..Zato sam i pitala jer zna netko za neke uzorke da ne troši bezveze pare ako malom to neće pomoć,a nije da se kupaju u novcu :/ Probat ćemo i s tim.. Hvala
2015 04 08
Nama Aderma nije ni malo pomogla, ali opet sve to ovisi od koze. Pripaziti na hranu, redovito mazati....
2015 04 08
U ljekarni neka traži vise vrsta uzoraka i kad jedan potroši neka napravi kratku pauzu. Kad isproba sve vidjet ce koji odgovara djetetu. Moja prijateljica za svoju djevojčicu koristi Biobazu radjenu u apoteci I odgovara joj. Mog je koza pekla od nje.
2015 04 08
karmen, pitajte ju je li zainteresirana probati s prirodnim. Mogla bi složiti par testerića. naravno, napišem vam sastav, uglavnom što sam u par navrata čula da je pomoglo i što je sigurno za djecu.
2015 04 08
hvala SabinaPavlinic [:smijesi]
2015 04 08
Nije ni nama kada smo poceli koristiti samo kremicu, ali skupa sa uljnim kupkama je ucinila cuda. [:zaljubljen]
2015 04 08
budem je NomadOrganic pitala..Trenutno je s malim u Zagrebu pa nije dostupna..
2015 04 08
Nema čarobne kreme koja će pomoći... Nekome pomogne neka najskuplja, nekome je i najjeftinija donijela olakšanje. Ono što je problem, je da se koža nakon nekog vremena zasiti, kao da postane imauna na sastojke, pa treba krenuti s nekom drugom... Neki kažu da su pomogle slane sobe... Moj klinac sada ima 4 godine, malo se sve skupa smanjilo, ali je još uvijek tu...
2015 04 08
cure, moji su imali kao male bebe i luda sam bila koliko smo kunica dale i ništa, pa smo probali baš s ovim i da ne urekenem mi više nemamo problema a cijena cca 35 kn [:smijesi]
2015 04 08
1 2