Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

kako se pripremate za ljeto?

Jeste li zadovoljne općenito svojim tijelom? ILi želite nešto promjeniti pa to i mjenjate? Jeste li na dijeti ili se bavite nekim sportom? Slobodno predložite ono što je vama najviše pomoglo. :) Ja sam smršavila 17 kg i ostalo mi je još 6 :) Sada je Uskr prošao, hitno se poduzima nešto da se i tih 6 skine do ljeta. ( ne nužno zbog ljeta, al tako mi se čini nekako najzdravije - 2 kg mjesečno ) Idem 2 puta tjedno na zumbu i 2 puta tjedno na neku vrstu funkcionalnog treninga. Imam potpuno ok građu tijela, odnosno zadovoljna sam građom, imam uzak struk, malo šire bokove i veću guzu. Nemam baš cice, al prihvatila sam to pa mi ni ne trebaju :D Najveći problem su mi ruke koje su jako mlohave zbog izgubljenih kg... Nadam se da će se i to povući treningom. Razmišljala sam čak i preko vikenda ubaciti nekakvo trčanje, ništa preintenzivno, već da se ne uljenim preko vikenda :D Slobodno dajte svoje savijete, podjelite rezultate ovdje i tako. I ako vas nije sram možete napisati svoju visinu, težinu i godine :D Ja sam 163 cm i 56 kg, a imam 21 godinu :D
2015 04 08
imas 56 kg i zelis jos 6? [:boji]
2015 04 08
ženo pa ti si hodajuci kostur, bez ljutnje [:boji]
2015 04 08
Skinula sam 35 kg do sad...pa bi rado da mi neko objasni kako da skinem zadnjih 5 jer ako i skinem koju kg začas ju dobijem natrag [:ljut] Ne mislim se odreći kolača [:hihot]
2015 04 08
Moja sestra je 163 cm i ima 57 kg i mrsava je skroz. Isto ima guzu i bokove, tanki strukic i male grudi. Mislim da ti je trenutna kilaza savrsena. Inace, svaka cast na skinutim kilogramima, neka posebna dijeta ili? [:smijesi] Za ljeto, nista posebno, pokusavam se drzat dukan dijete i skinut 7-8 kg :)
2015 04 08
Da zato što sam niska i dalje imam sala po tijelu, na rukama, bedrima itd...
2015 04 08
Ne pripremam se, općenito mi je bezveze to vjezbanje i ostale gluposti pocet radit samo zato jer ljeto dolazi, to mogu u bilo kojem doba godine.
2015 04 08
ako si ruke želiš učvrstiti kreni farbati stan, valjak u ruke i da vidiš [:hihot]
2015 04 08
Ma nije kostur, ja imam 164 i 55kg, daleko sam od kostura. Ali smatram da s tom težinom izgledam normalno. I da bi takvo tijelo trebalo učvrstiti vježbom a ne dalje skidati kile.
2015 04 08
Koji kostur, pa ja imam 168cm, 55kg i taman mi je. Imam grudi c košaricu, uzak strukić i guze imam [:zaljubljen] Sve je u tome kako i gsje je raspoređeno [:zaljubljen]
2015 04 08
Nama je baš profesorica na faksu rekla da ako se sada počnemo pripremati za ljeto, bit ćemo spremne za iduće, tako da se sad ni ne trudim jer ništa od toga za ovo ljeto [:hihot] Imam 21 godinu, visoka 171 cm, 60 kg, htjela bih stomak izravnati, ali... [:hihot] [:sramezljiv] [:vrti]
2015 04 08
ProudMary baš je tako i meni! ove zadnje kile nikako hahaha Kritično sam skinula, pa mi valjda nije tako ni stalo :P AlmondBlossom, ne znam, ja baš nisam mršava, nisam debela da se razumijemo, al definitivno nisam hodajući kostur imam sala i to dosta :/ A za dijetu, probala sam ih sve i sve su mi koma bile. Jednostavno sam počela raditi neke stvari koje prije nisam radila, pila ujutro vodu s limunom, doručkovala zobene ili jogurt i takve stvari. Jela kad sam gladna i pazila da se ne izgladnjujem, ali sam jela žželudcem, a ne očima. Recimo uzela bi si na tanjur porciju kao dvije šake, ako bi nakon 15 min od jela i dalje bila gladna uzela bi si još. Nisam seslatkog odricala, ali nisam ni požderala cijelu čokoladu, ili 3 komada kolača već jedan red ili jedan komad i tako :D I jedino je to djelovalo na meni jer se nisam ograničavala :D
2015 04 08
ajme, ja si mislim kak super zgledam za 162 i 55 kila malo si me u bed bacila [:hihot]
2015 04 08
Sve je to individualno, do građe svake od nas :) Ja sam visoka 170 i imam 49kg, i iako zvuci malo imam i bokove,guzu i sve se lijepo rasporedilo. Prirodno sam mršava ali nikakav kostur. Ukoliko želiš skinuti još tih 6 kilica i ako ćeš biti zadovoljnija sobom,samo naprijed :) Trčanje je odlično baš za to :)
2015 04 08
Ma joj hahah Nemoj tak razmišljati, znam cure koje su visoke ko ja, imaju 60 kg pa bolje od mene izgledaju, čvršće i sa manje sala :D i da, u principu nisu sad ni kile toliko bitne, koliko bi htjela to salo zamjeniti mišićima i utegnuti se, izgubiti par cm na nekim djelovima :D
2015 04 08
1 2 3