Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

kako se pripremate za ljeto?

Turtle, hvala srce si, sretno s kilicama [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 04 09
Autorice - teretana, i to vježbe snage, one više nego cardio služe za učvršćivanje tijela. :) Znam jer sam sam i sama mršavija, ali meke, nesportske građe, baš utegnuti se možeš jedino vježbanjem, dijeta i trčanje ti tu baš neće pomoći... I ako se mogu osvrnuti na nešto što sam primijetila - cura je skroz normalne visine i težine, zašto je prozivate kosturom? I čemu uopće takve riječi i opće zgražanje? Općenito sam primijetila da je puno društveno prihvatljivije mršaviju curu prozvati kosturom, štapićem i sl. (ajmo čak i zamisliti da ima koju kilu premalo), a da neku curu s 5-10 kila previše nazovemo malo debljom svi odmah skoče da kakve su to riječi i nađu se uvrijeđeni... Ne budite licemjerni. Nismo svi iste građe i ista kilaža može na 2 osobe iste visine izgledati skroz drugačije... A sve dok je u granicama zdravog, dok osoba izgleda zdravo i osjeća se dobro u svojoj koži i brine o sebi - nije bitno ima li netko 3 kile više ili manje i bilo kakvi komentari su nepotrebni i besmisleni.
2015 04 09
Nije istina da je hodajući kostur kao što i druge cure potvrđuju. Ja sam isto 163-165 visoka a imam 50-53 kg i izgledam svasvim ok. Znači po vama sam hodajući kostur a imam dupe i čak mrvicu trbuščića čime se bavim sad prije ljeta, sisata nisam al nosim B košarice. Radim na tome da učvrstim svoje tijelo (guzu,noge i da skinem trbuščić). Radim razne vježbe,ubacila sam šetanje svaki dan po 45 min, čučnjeve, još planiram i trčanje uvesti samo da stigne lijepo vrijeme . Ako te bilo što zanima javi se u inobx :) [:zaljubljen]
2015 04 09
Veki :* QueeenB hvala! Dobro si primjetila, skroz je ok cure nazivati kosturima, anoreksičarkama, bulimičarkama i slično, pa čak ako su cure i zdrave i ako im je to prirodna građa tijela. ( ko i ona pjesma all about that bass) , ali naravno da ako netko ima 50 kg više i nazoveš ga debelim odmah se radi prozivka... Ne mislim da je lijepo ikogap rozivati radi izgleda, pogotovo ovako na neviđeno. I bitno je dobro se osjećati u svome tijelu i biti zdrav, neki će biti zdravi i sa 43 kg, a neki tek sa 65... Svi smo različite građe i u tome je poanta... I da, idem dvap uta tjedno isto kod trenerice kod koje idem na zumbu na funkcionalan trening, to su te vježbe snage :) Anita, ja sam u 3. razredu srednje imala 43 kile, nisam se ničim bavila i bila sma mršava ali mlohava, naglo sam se zdebljala na 74 kg i to je baš kolaps bio. Ali isto sam kao i ti te nesportske građe tijela :/ Ma i šetnja je super :D A ja i doma kad se sjetim napravim 20ak čučnjeva i tak svako malo. Nije puno, al svejedno me malo razgiba kad sjedim sat vremena na kompu :D
2015 04 09
1 2 3