Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

3 sata nemogućnosti prijave na stranicu!!!!!!!

Dns sam od jedne cure tu kupila novi MUA puder u kamenu,za 15kn,e to je uistinu povoljno [:smijesi]
2013 03 11
ili fejk chanel palete s ioffera po 200+ kn [:boji] [:boji] i fejk M.A.C. isto, uffffff
2013 03 11
eh, taj ti je puder fejk, ali po ok cijeni!
2013 03 11
a, ups, ja procitala mac, ne mua, moj bed [:hihot] [:hihot] [:hihot] origigi je, imam i ja taj, platila sam ga 0.5 funte [:smije] [:smije] [:smije] i jos ga nisam isprobala
2013 03 11
Ohh,pao mi kamen sa srca [:smije] Akcijaaa [:kesi] Znači ova stranica fakat šljaka?Predobro!!!Hvala! [:zaljubljen]
2013 03 11
hahahahaha, ma ko bi radio fejkove mua-e, ne isplati se to kad su sami po sebi povoljni [:jezik] da, ja sam si provjerila svu pupu, dior, max factor i M.A.C., bas sam se zabavljala jednu vecer [:hihot] [:hihot] jedino mi je zao sto nema moschina, imam 3 njihova parfema, bas me znaima kad su napravljeni [:jezik]
2013 03 11
Zato mi je i bilo čudno [:hihot] [:hihot] [:hihot] E sad cu i ja provjeravati (dobro ne doslovno sad,ali u toku dana sigurno [:smije] )
2013 03 11
pa curke nije da se radi o operacijama glave :)))) nece nista propasti zbog nemogucnosti posjeta stranici.. al što je je..zivcira ta neefikasnost i nebriga za korisnike!
2013 03 11
svako malo se događa,nažalost...možda je stranica prebukirana...ali naravno da smo "ljute" pogotovo kada je nam se to desi usred razgovora ili dogovora... [:tuzan]
2013 03 11
Nisam dugo ovdje, a prečesto se dešava da se ne mogu spojiti. Žao mi je zbog toga. Sinoć sam taman stavila nekoliko novih artikala, nakon sat vremena idem provjeriti stanje i što...? Nemoguće. Ali eto, danas je novi dan, sve štima (za sad [:kesi] )
2013 03 11
meni neće uploudat slike.. samo me izbacuje van..
2013 03 11
Ma je,ali baš me naljuti,a što ćemo,moramo se pomiriti s time,čini mi se [:hihot]
2013 03 11
@natalijaB, probaj smanjiti slike, vjerojatno su prevelike [:smijesi]
2013 03 11
Evo da se i ja požalim... Ma toliko živaca izgubim za postavit predmet, isto za se ulogirat, minute mu trebaju da okrene stranicu. A ja nikako odustat [:smije] Inače mi druge stranice na netu sve brzo otvara, tako da nije do mog lošeg interneta, nego previše krpica (valjda) [:hihot]
2013 04 13
1 2 3