Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

3 sata nemogućnosti prijave na stranicu!!!!!!!

lanazg-a ja baš danas čitala neke recenzije di su popljuvali elf,a nahvalili mua-u [:hihot] A dobro,nije skupo,pa vrijedi isprobati :))))
2013 03 11
mua preporucam najvise palete sjenila, mono sjenila, rumenila i kistove [:smijesi]
2013 03 11
a zavisi kako sto, daj link , mozda znam kakvo je, ja imam dosta toga i od elfa, neke stvari mi jesu bile shit, s nekima sam odusevljena a mua se ne isplati jer imaju visok shipping i za razliku od elfa nemaju akcije besplatnog shippinga. tj imaju, ali svake prijestupne
2013 03 11
i ne znam da li se kuzi iz posta-pohvale za mua bb kremu, stvarno je ok. al opet, da sam je platila 4 funte i 5 funti shipping, a ne 2, ne znam bas jel bi bila toliko zadovoljna [:hihot] [:hihot]
2013 03 11
ja sam sve od mua-e uzimala kad su akcije. ali ne izadje ni elf bas jeftin, 4-5 stvari studio verzija + shipping i op vec moras pazit na carinu. npr jedno mono sjenilo studio verzija kod elf-a je 3,75 funti dok za 4 funte kod mua-e dobis paletu sa 12 sjenila koja su 5x bolja od elf-inog jednog. ima nekih caka samo se treba dobro sve proucit. ja imam dosta toga od oboje pa mogu rec da je i elf imao meni srot stvari, od na pola praznog mineralnog sjenila, kistovi koji pustaju dlake, kremasta sjenila i kremasti tus tvrdi ko kamen itd...
2013 03 11
tu su si blizu stvarno, oboje imali odlicnih stvari ali i fail stvari, ne bih mogla za jedno od njih dvoje rec "ovo je bolje" [:smijesi]
2013 03 11
pa tocno to, valjda je to sve lutrija, npr. ove 2 maskare od mua-e meni dosle suhe [:frustriran] [:frustriran] a isto mi jedan shimmer na elfu dosao sa strganim za roll-onati (onaj valjcic) s kistovima sam bila zadovoljna, nisu ispadale dlake. a palete opcenito ne volim jer mi nikad sve boje ne valjaju i onda mi zao naruciti nesto sto ni necu potrositi [:tuzan] ali isto nikada nisam kupovala po regularnoj cijeni, buduci da skoro svaki vikend imaju akciju od min. 20%, stvarno se ne isplati kupovati po regularnim cijenama
2013 03 11
ma naravno, ko je lud da kupuje po reguralnim cijenama [:smijesi] ja sam za mua-u kad bilo 50% napravila 3 narudzbe pa mi je zbilja doslo svega i svacega i sad sam mirna [:kesi] to kako te pogodi sve, nekome dodje nesto super a nekome npr suho [:kesi] ali mua je napravila odlicne kistove, neki su bolji cak od elf-ovih
2013 03 11
lanazg-nisam trenutno na laptopu,pa ne mogu pronaci u povijesti,a zabb sam di sam čitala!Ugl najviše su kudili elf sjenila,u smislu da se truse!
2013 03 11
nisam uspjela uhvatiti ni jedan mua kist [:tuzan] [:tuzan] stranica im se previse rusila i dok sam uspjela napraviti narudzbu, nije ih vise bilo [:place] [:place] onda sam vidla tu jednu preprodavacicu koja je stavila 4 kista za 80 kn i mrak mi pao na oci [:frustriran] [:frustriran] jos je napravila temu "super povoljno" je vraga povoljno, zbog takvih sam ja ostala bez svojih kistova(za osobnu upotrebu!!) [:frustriran] [:frustriran]
2013 03 11
imam jedno kremasto elf sjenilo, skroz je ok, ali ja ti imam jako kvalitetan primer(original M.A.C), platila sam ga 20€ tak da meni i najgore sjenilo bude savrseno i postojano
2013 03 11
povoljno [:hihot] [:hihot] [:hihot] Ima i jedna sa "povoljnim" MUA rumenilima tu [:smije]
2013 03 11
joj, ja bi sve te s povoljnostima... uh.... [:frustriran] [:frustriran] bolje da se ne nerviram ovako kasno, necu moci zaspati... ili jos gore, sanjat cu te "povoljnosti" [:smije] [:smije] sreca pa mi je frendica poslala link za nekakav super set kistova, ona je narucila prva, sutra ih idem bas pregledati jel valjaju pa si kupim njih za utjehu [:hihot] [:hihot]
2013 03 11
Boli glava od povoljnosti [:smije] Ja bi MUA kist [:place] I korektor [:place] Moram žicati nekog da mi naruči [:smije]
2013 03 11
Čekat ću :D Daa,daaa,i to,jao [:smije]
2013 03 11