Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Prijevare na krpicama

Osim ljubavnih prevari, fokusirala bi se na ovu našu prevaru na krpicama.. Da li je netko vas ikad prevario? nije poslao paket, nije uplatio ili ne znam? i kako se vi držite s tim? Ima li koja žena da bi podijelila svoju priču? ima li koja žena način koji ona koristi da joj se to ne dogodi?
2015 04 15
mene je, uplatila još lani za majicu i još nije došla... korisnica nije imala povratnih pa sam sama kriva, i zato ne surađujem s takvima bez povratnih više, al znam joj ime i prezime ( profil je blokiran) .... sad ako neko nema povratnih najprije oni šalju pa ja [:smijesi]
2015 04 15
ja prije svake suradnje izmolim tri očenaša i tri Zdravo Marije [:hihot] i nadam se,,,,,, nekad upali,,,zapravo, najčešće,šalim se...,,nisam baš imala nekih većih prevara,,,promašenih kupnji-DA, krivo opisani artikli-ooo, jeee, ali ajd, dobro,,,malo se istreseš na forumu i ideš dalje,,,
2015 04 15
ja sam imala mali milijun put ono: "evo ja sam sad uplatila, a vi mi pošaljite to još danas jer meni to baš hitno treba".... nikad nisam nasjela na to i hvala Bogu da nisam jer bi se zeznula svaki put! [:jezik]
2015 04 15
Daj pošalji...uplatila sam! [:smije]
2015 04 15
Mene jedna je ali idemo dalje.... [:smijesi]
2015 04 15
A svega danas ima... [:frustriran]
2015 04 15
Nije me nitko prevario da mi nije poslao artikl. Ali smatram i prijevaru kada mi dođe košulja, majica, cipele koje su mi manje nego mi je korisnica napisala mjere kada sam ju tražila. 5 cm širine manje u prsima ili cipele broj manje - naravno da ne odgovara jer mi je tijesno. No eto, neke ne znaju mjeriti ili prodaju samo neka se proda, što ih briga. [:place]
2015 04 15
Upravo pokušavam saznat jesam prevarena, uplatila ima 20 dana i nema ni korinice ni paketa [:place] [:place] [:place]
2015 04 15
Majalike, da te prosvjetlim-jesi,,,,nažalost
2015 04 15
Ja hvala bogu dosad nisam bila prevarena, sve fer i jako dobre suradnje i curke [:zaljubljen]
2015 04 15
Ja jesam jednom prevarena. Od tad pazim na svaki korak prije kupnje. Ali ta je fasovala kad me izlevatila [:smije]
2015 04 15
Da, 2 puta. U oba slučaja su bile zamjene u pitanju. Ostalo su bili pokušaji prijevare, tipa laganje da je nešto uplaćeno i sl.
2015 04 15
Mene vec 3 ljudi prevarilo...al ja sam kriva jer nisam provjerila stanje na racunu...poslala paket a u biti od uplate nije bilo ni U...a bitno da su mi poslale poruku uplatilaaa sam ocete danas poslati Hahahaha ah neka im
2015 04 15
Ja nisam nikad bila prevarena i nadam se da necu, jer se ne mijenjam i ne saljem prije vidljive uplate i ako mi je sumnjiv profil,vise od 2 negativne i slicno produzim dalje jako sam oprezna sto se tice poslovanja ovdje, jedino sad eto vec 2 tjedna cekam 30 kuna da mi uplati cura koja mi je slala pouzecem a napisala vecu cijenu od dogovorene.
2015 04 15
1 2