Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

MISTERIJA zvana cipela! :P

Tražim i ne mogu naći [:tuzan] CIPELICE na punu petu, može i lagana platforma.... 38,39broj, ovisi... (gazište 24,5 ili 25cm) *** Špagerice, wedges, umjetna koža ....nije važno. VaŽNO je da nije ništa ala brušena koža! Znaći gladak materijal! *** da imaju tanki remenčić oko noge i zatvorene prste *** boja crna al mogu i druge Našla sam par ovdje ali nema odgovora na moj upit [:jezik] MOOOOOOOLLLIIIIIIIIM PoooooMoooooĆ!! [:smijesi] P.s. da nije astronomska cijena [:kesi]
2015 04 16
ojoj,a da odeš u dućan? [:hihot]
2015 04 16
uuuuh kako se samo tog nisam sijetila [:smije] kad tražim po dučanu nema ili tete sakriju od mene grrrrrrr [:smije] ;) il su antilop, il nema remenčića il nešto drugo ....
2015 04 16
Ako tko vidio može i info u kojem dučanu [:kesi]
2015 04 16
Eh......ja trazim al da nemaju ispred platformu, bez remena i da peta nije drugog materijala/boje.....nasla sam dva modela u pittarellu al su uzasno neudobne [:place] Ko sa trazim neznam sta [:vrti]
2015 04 16
kako izgleda cipela na punu petu?? ja imam nekoliko cipelica al iskreno nemam pojma da li se kvalificiraju....
2015 04 16
Cocolina, ista priča.... u vezi cipela u 99% sam razočarana kad idem tražit po dučanima i ne nađem ništa..... Čizme, sandale i sve lakše nađem od cipela... Znam što hoću, gore sve opisano al nema [:tuzan] peh za pehom našla prekrasne na netu iz UK nit nisu skupe al pt 50 dolara [:tuzan]
2015 04 16
PretrpaniOrmar,,, znači da peta ide skroz od ispred prema natrag, tj da je skroz popunjeno
2015 04 16
aaaaaaaaaaaaaaa tnx [:smijesi]
2015 04 16