Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

jel to skupo???!! :D :D

Obicno bojanje kose,ili obicni pramenovi,mogu biti 200kn.Balayage,nikako!!Tu nesto smrdi.Ako i jeste ta cijena,ili rade sa jeftinijim preparatima ili ne cijene svoj rad.Pogotovo u salonu.I to Zg!U U Osijeku ne mozes naci kvalitetan balayage ispod 300-400kn.Bolji saloni i oko 500,ovisi o kosi.
2015 04 16
Zeekay wow divno odlican rad [:zaljubljen] ja se imam gdje sisati ali nisam zadovoljna s bojanjem kose ovdje u svojem frizerskom A Koprivnica mi nije daleko [:hihot]
2015 04 16
ak mu se javis reci da te uputila Željka iz Đurđevca ili zee kay (zi kej)... znat ce oboje :) pogledaj si stranicu. ima puno svakakvih radova.
2015 04 16
Vazi [:smijesi] bas cu si pogledati fotke vec duze trazim nekoga tko zna dobro kolorirati i obojati kosu. Ovo mi je bas jedno ugodno iznenadenje nisam niti znala da postoji tako odlican frizerski i tako blizu. Svako malo sam u Kc a uopce nisam skuzila [:hihot] [:hihot]
2015 04 16
Balayage darko radi mojoj frendici. Predivno ju je ofarbao. I potpisujem, jedino se zna zaigrat s skracivanjem. Ali treba napomenut koliko tocno zeliS i to je to.
2015 04 16
I kod nas u kc nisu tako napuhane cijene farbanja, prenova ili bilo cega. Kakvih 500 kn, maksimalno 300 kn.
2015 04 16
Ja sam se iz crne bila u crvenu ofarbala i koštalo 500 kn u salonu Ruža. I za dva dana opet prefarbala u crnu [:hihot] Bila sam zabrijala da bi mi stajala crvena super jer imam zelene oci. A stvarnost je bila malo drugačija :D Nikako se nisam mogla bila priviknuti Ma nisam normalna [:place]
2015 04 16
1 2