Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Pomoć! Je li moguće postići ovo?

Imas super boju, da sam na tvom mjestu nebi se bojala... [:zaljubljen]
2015 04 18
Ja sam iz Bjelovara i idem kod Ane u Šenoinoj ulici. Odlična je i jako joj je bitno da ti što manje ošteti kosu. Pribaj otići kod nje sa fotkom, sigurna sam da će ti napraviti što želiš [:smijesi]
2015 04 18
Potpisujem ISweeba prvi dio teksta. Za drugi nemam pojma o čemu priča, nikad se nisam farbala. [:jezik]
2015 04 18
@daisy12345 ideeš prekrasne ombre imaš:) da to mi je grozno kad se tako prijelaz vidi.. ovo kod tebe je super. @ISweeba nakon toga sam se osisala tj. vrhove, ovo su bili ispucali vrhovi. hvala ti puno na savjetima:) ali strah me sama eksperimentirat, imam puno bitnih dogadaja ove godine pa da se ne unakazim.. [:hihot] @AnnyRose hvala ti. da slazem se, prirodno je prirodno ipak ali ne znam nekako bas zelim promjenu:) @danio0109 mogla bi otici do nje da vidim sto preporucuje, hvala ti:))
2015 04 19
Nema na čemu, javi kako je prošlo [:smijesi]
2015 04 19
Divna ti je kosa [:smijesi] definitivno se konzultiraj s frizerkom i moj savjet ti je da dobro pripazis s kojim brendim frizerski radi. Pricam iz iskustva jrl nisu sve boje iste imamo isti tip kose i nije isto ako te frizerka boja s Keuneovim posvjetljivacem ili Lorealovim platiniumom. To je razlika nebo zemlja [:smijesi] od prvoga dobijes skurenu slamu a drugi je savrsenstvo [:zaljubljen]
2015 04 19
1 2