Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

L'oreal glam lights

Kucni set za pramenove.....razmisljam probati to, imam svijetloplavu kosu pa bi uzela n1, e sad recenzije na netu su sve neke bezvezne al sam na jednoj procitala da su pramenovi ispali zuti (ne pise koji set) pa me zanima da li je koja od vas probala da podjeli svoje iskustvo
2015 04 25
Nemoj radit. Ona cetkica ne rasporedjuje ravnomjerno. 80% ljudi pozali sto su to radili i onda daju duplo novaca da se to popravi kod frizera
2015 04 25
Nemoj. rosemary je u pravu. NA nekim dijelovima ćeš biti svjetlija a neka nećeš uspjeti prekriti, unatoč posezanju za češljevima i ostalim pomagalima.
2015 04 25
Meno je ona cetkica savrsena, i ja i susjeda smo dobile odlicne pramenove, ja sa svjetloplave na full plavu i super je ispalo!!!! I cuvam si cetkicu u slucaju da opet eksperimentiram s tamnijom bojom da se mogu odmah vratiti, jedino sto sam ja koristila od syossa platinum blonde za pramenove s cetkicom od loreala
2015 04 25
Nemoj ni slučajno,ja sam probala i ispalo je očajno iako sam pazila,na kraju opet frizerka mora popravljati.
2015 04 25
pa ima neka kao krema od loreala kao isto za posvjetlit jer tko probao
2015 04 25
Ma brijem da je to isto sranje kao i ono za ombre kod kuce..
2015 04 25
Citala sam malo recenzije i nisu dobre makar meni ta cetkica ne izgleda lose recimo za stavljati preljev na kosu i nijansiranje vec obojene kose [:smijesi]
2015 04 25
nikad isprobala,možda nekima paše ali ti su rijetki
2015 04 25
Pa ja u biti imam neke stare pramenove i pramenove od sunca i jako svijetlu kosu pa sam mislila da nece biti tako jako primjetni. A nije mi toliko zbog novaca koliko zbog vremena, radim kroz cijeli dan i dok zavrsim radit vec je kasno za bilo sta a kamoli za ic kod frizerke [:vrti] Ah nista, nije mi to izgledalo sigurno a sad nakon vasih komentara sigueno necu eksperimentirat da si unistim kosu
2015 04 27