Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Trazim vikend frendicu

Bravo:) i ja ću se javiti čim mi obaveze dozvole...svaka čast za ideju i inicijativu...sve je bolje od sjedenja kod kuće...čak i loš izlazak:)
2015 04 26
malishka ne vrijeđaj kao prvo, nit sam ja koga vrijeđala!!! [:frustriran] ja sam napisala da svaka čast onome tko može da se ja nebi usudila,, svatko ima pravo na svoje mišljenje, i zašto je bedast onaj tko ne misli isto?! ja ako se ne usudim nisam normalna, zadrta sam i šta ste sve nabrojale.... čizs.... i kakvi komentari, pa nisam ja njoj rekla da nije normalna il nešto takvo.... ili bilo kome tko to tako bi.... odmah se uhvatite onog tko ne misli isto kao vi! klasika ovdje!
2015 04 26
ajme curke stvarno vam hvala puno na podršci i zainteresiranosti, nisam ocekivala ovoliko komentara danas ujutro, mislila sam da je tema zavrsena jos sinoc [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] sinoc se nije nitko nasao, tako da sam se barem lijepo naspavala nocas, ali nadam se da ce se i druge cure javiti, pa neki grupni izlazak ili samo kava bi bilo odlicno [:smijesi] [:smijesi] i naravno sve ste pozvane, sto je vise, to bolje [:kesi] [:kesi] takoder, nikada mi nisu bili jasni ljudi koji sire negativnu energiju... nisam pitala za savjet da li bi to trebala uciniti ili ne... postavila sam pitanje ima li jos koja djevojka koja je izvisila u subotu navecer i htjela bi mozda upoznati neke krpicarke, i podruziti se na kavici itd itd.. to znaci da sam to vec odlucila uciniti, tako da se ovo moglo svesti na 2 stranice u kojima bi mozda i naisla na puno vise takvih cura a ne 6 stranica o tome treba li to ili ne.. svatko ima pravo na svoje misljenje, ali to ne znaci da ga uvijek i svugdje treba iznositi jer je nepotrebno ponekad [:zaljubljen] zbog toga sam htjela jos sinoc napraviti drugi pokusaj trazenja vikend frendice u novoj temi jer je ovo postalo zatrpano i cim ljudi vide da ima 5-6 stranica, nikome se ne da citati i misli da niti nema "sanse" haha a zapravo je pola teksta samo soljenje pameti u neku ruku [:tuzan] ugl, i dalje poziv stoji, za bilo koji vikend i za bilo koji dan u tjednu kada nemate s kim popiti kavu a bas vam se sjedi na suncanoj terasi [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 26
Nebrojeno puta sam izašla solo van, a uvijek se našlo neko društvo. ustvari, baš to, vikend frendovi. Isti ljudi na istim mjestima. Nije to ništa čudno niti neobično . Dok sam aktivno partijala, na živce su mi išle komplikacije tipa ženskog višesatnog spremanja, šminkanja i načekavanja , zato se pospremim i izađjem, a društvo će već naići [:smije]
2015 04 26
Polaaako, Pepaprase ne soli nikome samo je prokomentirala bezazleno i začuđeno, nemojte ju napadati. Nije ama baš ništa zloga mislila. [:smijesi] Uostalom vidite po količini komentara da je ideja (skoro) pa svima ostalima isto nova i interesantno neobična. [:smijesi] Jmaric, ja sam jedna od zainteresiranih, ali me zanima koju vrst izlaska zapravo želiš..? Kamo bi otišle nakon te prve kave za upoznavanje? koji tip izlaska ti treba, ako je koncert, čega je koncert, do koliko smatraš da je normalno ostati, zanima li te npr tehnički muzej i tako to, reci nešto o tome? [:sramezljiv]
2015 04 26
hvala Uljeshura što je bar netko shvatio što sam rekla,,,,, [:zaljubljen] [:poljubac] nisam ja tebe ni odgovarala Bože sačuvaj , normalno da si odlučila već kad si temu postavila.... eto mene je začudilo pa sam komentirala, čemu tolika negativa prema onome što sam rekla..... nit ja širim negativnu energiju nit ti ja uopće išta savjetujem, ne znam samo di si to pročitala u mojim komentarima [:sokiran] u svakom slučaju, sretno ti bilo i da se dobro zabavite....
2015 04 26
Thumbs up za temu, bolje ovo nego sjedenje doma i plakanje :) mislim da je najgore što se može dogoditi da upoznaš cure koje ti ne pašu
2015 04 26
Odlična ideja! [:kesi]
2015 04 26
I meni je ovo super ideja! [:zaljubljen]
2015 04 26
Ideja je fakat izvrsna, i mislim da se iz ovakvog random upoznavanja mogu razviti super prijateljstva, zašto ne :) Pridružila bih se i ja ali mislim da imam premalo godina za vas [:smije] [:poljubac]
2015 04 26
Slazem se s Uljeshurom. Nisam ni ja nista lose mislila niti pametovala ikome. Samo sam napisala da ipak treba biti i malo oprezan. uzivajte curke u druzenju :)
2015 04 26
zao mi je ako se netko osjecao prozvanim u komentaru, ali mislim da to samo po sebi govori sve [:smijesi] i da se napokon vratimo na temu.. pa evo da specificiram: grad zagreb, domaca i narodna glazba, a sto se tice godina: sky is the limit, i za donju i gornju granicu [:smije] ne volim ogranicavanje po godinama jer one ama bas nista ne znace, sve je to individualno i koliko je tko zrel u glavi (sto sam se uvjerila masu puta vec) [:kesi] ponavljam opet: svi su dobrodosli!!! [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 04 27
Od mene onda ništa [:smije] (domaca i narodna glazba) [:smije] gud lak! [:hihot]
2015 04 27
Pozz curke...evo i ja tražim neku frendicu iz Rijeke..
2015 11 13
Jmaric si nasla frendicu?
2015 12 19