Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Trazim vikend frendicu

e bas tako :) hvala :)
2015 04 26
Ni ja tu ne vidim ništa loše, dapače i samoj mi je palo na pamet [:smijesi] Moji svi rade i vikende i blagdane us mjenama, kao i ja i dogovoriti se za nešto moramo tjedan, dva unaprijed.. a nekad mi baš dođe da bi išla van neplanirano.. Iako u zadnje vrijeme nit idem a nemam više toliko ni volje, vjerojatno rezultat svega i navika, postaje mi čudno ići negdje a prije mi je bilo čudno bit doma [:znoji]
2015 04 26
ma naravno, ali nikada ne treba odustati od izlazaka [:kesi] [:kesi] kao sto rece jedna krpicarka, "oglas" je i dalje otvoren [:kesi]
2015 04 26
..samo ajde curke...sretno... [:zaljubljen]
2015 04 26
ja bi svakako htjela takoder upoznati nove ljude, nove curke...pa mozda i nove najbolje prijateljice...nema tu nista lose [:kesi]
2015 04 26
Vani je to normalno, a tamo ima svašta, u nas je stvarno bonaca i mirno more. Vani svaki dan neko mrtav, a u nas jedan slučaj se povlači po novinama 3 god. Uostalom velik broj ubojstava i sranja dolazi od poznatih.... Ne vidim ništa loše u upoznavanju niti ikakve razlike kad upoznaš nekog van..Pa ko cure smo po sto puta upoznale dečke i s njima otišle u park, na druženje, na tulum..hej, pa gdje svijet ide????????????? Totalna paranojaaa...kužim , al ne bi trebalo biti tako
2015 04 26
Kak mi na zivce idu komentari bedasti - joooooooj ja ne bi mogla, ne bi se usudila, pa jel je autorica postavila pitanje da li bi se vi usudile?! Ili je tema da trazi vikend frendicu?! Ne kvari drugome veselje!!!!!
2015 04 26
Bravo cure krpičarke..zabavite se i guštajte...bolje nego sidit ispid računala subotom navečer...[:smijesi]
2015 04 26
priznajem da tema jest malo neuobicajena, ali cure zelim vam super izlazak. svakako cete imati tema za komentiranje jer su krpice jedno nepresusno vrelo :D mislim da se ne trebate obazirati na komentare jer na kraju krajeva: svi mi ovdje na povjerenje, neznajući tko je s druge strane, kupujemo i prodajemo. sto bi ovo bilo drugacije? enjoy i javite dojmove :)
2015 04 26
Maric super ti je tema i naslov, nadam se da si nasla nekog za jucer ili bar za iduci vikend. Neka te ne brinu ovi komentari, to ti govori jedna couch surferica. Zapravo je svijet pun sasvim ok i normalnih ljudi ali ako brijes da ce ti se dogoditi neki crni CSI scenarij, onda naravno da postanes malo paranoican. A ovo ti je super pocetak jer vec ti i ta neka cura imate zajednicki interes- Krpice. Nadam se da se neces samo sparit s nekim totalno dijametralno suprotnim koji bi, stajaznam,htio ici na narodnjake a ti si zeljna chillanja u nekom klubu.
2015 04 26
nadam se da vam je izlazak bio super i odlična je ideja za upoznat se i zabavit [:kesi] A kad bi svi i svugdje tražili *paravinje* ne bi iz kuće izlazili [:boji] Iako nisam paničarka, al realno bi me bilo više strah nekog tipa koji mi priđe za šankom nego krpićarki od kojih mi naj gori scenarij može biti da me pokrade [:hihot]
2015 04 26
Bolje ovdje da traži frendicu ako ništa 90% su stvarno žemske...barem po mojoj statistici.... Inace i na Forumu.hr ima vagon oglasa upravo te tematike pa me ovako nešto uopće ne čudi. Sretno!
2015 04 26
meni je sasvim razumljiva tvoja tema tj potraga za društvom, meni se masu puta dogodi da nemam ići s kime na neki koncert (onda ide muž jer mora) ali ne bi njega inače tlačila :-)
2015 04 26
Maric bravo... Obavezno se javim za ruzionu kada dobijem slobodan viki od svojih ukućana [:kesi]
2015 04 26
Samo naprijed I meni se masu puta dogodi kak bi išla na neki koncert I sl.,a nemam s kim jer im ne odgovara.,a većina u bračnim vodama,a ja soliram trenutno ili nitko ne želi van. Uostalom I vani upoznaš nove ljude,ne vidim razliku zaštno ne I preko krpa. [:smijesi]
2015 04 26