Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

kako se izvuci iz....

ugostiteljstva...rada u hotelu... radila sam nekoliko mj u jednom hotelu kao sobarica ,bila sam savrsena radnica,odlicno radila svoj posao...no uvjet su bili koma...odlucila sam naci drugi posao ,izmedu dva ponudena posla odlučila sam opet u hotel ( zato sto sam dosta ruznog cula o ovom drugom poslu)...evo me radim 3 tjedna...svako jutro se budim s grcom u stomaku..jer je grozno,njima nista nepase,svatko vuce svoje,"ne navlaci previse plahtu",dode druga: "a nemos tako ,moras je skroz navuci"ne odvrci rucicu do kraja kad grijes mljeko,druga:moras je odvrnuti do kraja... iii tako u nadogled i stalno ja ispadam kriva..3 tjedna radim sobe i sve ok,jucer ja i jos jedna cura radile,milijun gresaka kao,i normalno ja sam kriva,bez obzra sto smo zajedno radile...uglavnom bit je u tome da meni samopouzdanje drasticno pada..a radila sam i sezone taj posao i nikad mo nitko nije rekao da sam losa...pocinjem mrziti hotele i ugostiteljstvo...ii jedino u glavi mi je kako da se izvucem iz tog i nadem nesto drugo,stvar je u tome sto nezz sta bi trazila toliko su mi samopouzdanje srusili da ono..neznam cure ima jos neka da joj se tako nesto desilo ili sam jedini bakcil? [:place] [:frustriran] [:frustriran]
2015 04 29
dobrodosla u klub.... radila sam to dugo... na jedno uho van, na drugo opet van [:smije] [:smije] gle, radi svoj posao, slusaj samo nadredenu, a sve ostalo zahebi.... ako te sta zanima ili ako ti mogu nekako pomoci javi mi se u inbox..... gore glavu, zena si, mozes sve [:poljubac]
2015 04 29
Baš sam mislila ovo ljeto raditi kao sobarica [:boji] [:vrti]
2015 04 29
nije los posao...ja sam radila sezonski i bilo je odlicno :) ali evo ovo mi je kao sad stalni posao...i koma mi je...
2015 04 29
ljudi, to vam sve ovisi o tome di cete radit.....
2015 04 29