Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

zgodni muskarac

zdravko colic, al tu sam ljubav primila u naslijede od mame i bake [:hihot] [:hihot]
2015 04 29
gito kol'ko ti postera imaš [:smijesi]
2015 04 29
Christian Bale, Bradley Cooper, Hugh Jackman, Matthew McConaughey.. [:zaljubljen]
2015 04 29
moze Hugh, moze......elvis u mladjim danima...... don jonhson u mladim danima, a ni sad nije za bacit.....ummmm HUGH LAURIE GOD DAAAAAAAMMMMNNNNNN [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 04 29
Kad sam u depri, odem guglati slike Liama hemswortha, odmah mi bude bolje [:kesi] Inaće me nekako čudno pali John Malkovich [:hihot] [:hihot] , onaj njegov glas, stav, jesam li čudna zbog toga [:sokiran]
2015 04 29
O daaa, Elvis.. On mi je dugo bio numero uno. [:smije] I mlađahni Richard Gere.
2015 04 29
richard nikad nije za bacit..... nisi cudna adriana.... moja mater se isto ponekad zgraza nad mojim ukusom za muskarce [:hihot] [:hihot]
2015 04 29
ajme serj, divan, talentiran.... obozavaaaaaaaaam
2015 04 29
Nina, svrati pogledati - prilično ih je [:smijesi] . Fino opremljeni, paspartu, okvirić...sve po zakonu [:hihot] . Evo malo brojim: na gornjem katu 'Kum' (Brando s crvenom ružom u zapučku), 'La vita e bella', u boravku 'Forrest Gump', 'Veliki Lebowski', u radnoj sobi spomenuti Đoker i 'Batman begins'......
2015 04 29
goran visnjic mi je bio zapeo za oko u par navrata.... rade serbedzija mi je bog balkanski..... hrvoje klobucar mi je super..... pokojni andeo tose je bio muskarac kojeg se ni sanjati nije moglo koliko je bio predivan [:place]
2015 04 29
Serj <3 Radu sam upoznala i nije me impresionirao... Upravo obrnuto... O sjetila sam se najljepšeg glumačkog nosa na svijetu - Adrien Brody! [:sramezljiv]
2015 04 29
rainbow, preferiram rickmanov nos, ali brody mi je onako romantican i sarmantan cijeli
2015 04 29
Ali, najdraži od svih muškaraca, a da mi nije ni muž, ni sin, ni otac - Mark Lanegan [:zaljubljen] . Već tri godine samo njega imam u slušalicama. A muž me ne pušta samu na koncert [:hihot]
2015 04 29
Jel tko spomenuo sean penna [:zaljubljen]
2015 04 29
gito big lebowski, godfather..like it a looot [:zaljubljen]
2015 04 29
1 2 3 4 5 6 7