Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

piercing u pupku

samo piercanje ne boli nešto strašno. zarastanje je meni bilo ajme, tribalo mu je dosta. za robu mi je zapinja na početku, posli ne. počneš pazit s vrimenon. kad zaraste i da zapne, neće smetat. napravila san 2, jedan san na kraju morala izvadit jer mi lik nije napravija kako triba. ožiljak je ogroman. imala san ga nekih 7-8godina. tako da vidi kod koga ćeš se piercat [:smije] malo pupice ne smeta [:hihot]
2015 05 04
jedno pitanje vezano uz ovu tematiku... prosle godine sam imala taj pirs na umu pa nisam bas slauf skinula koliko sam htjela... sad opet razmisljam, al vjerojatno da ne bude ni ove godine ali kako bi ispao microdermal iznad pupka? nekako mi to djeluje jednostavnije za odrzavanje itd..
2015 05 04
ja bi na jeziku al neznam kak bum sutila [:smije]
2015 05 04
zEEkAY neman MD i nisan stručnjak, al mislin da je ista stvar ka i s običnin piercingon šta se održavanja tiče. ne bih rekla da je jednostavnije.. jesi se raspitala? AndreaKod lako za to, nego kako bi jela? [:jezik]
2015 05 04
Md navodno ne valja jer se jako lako odbacuje i smeta i ljudi ga skidaju nakon jako kratkog vremena :/ gledala sam ga vec ja :(
2015 05 04
mislin da MD tilo ne odbacuje toliko. odbacuje surface piercinge. al opet, nisan stručnjak [:hihot]
2015 05 04
važno je naći dobar tattoo studio gdje to napraviti da ne bi kasnije bilo nisam znala... [:zaljubljen] sve mora biti sterilizirano i po propisu, to svakko imajte na umu ja sam pirsala pupak prije 20 dodina, skupo ga tada platila i nikada nisam požalila.. još uvijek ga imam istina dobila sma i neke 4 kg u tih 20 godina.. no i dalje super stoji kada se skinem u badić [:smije] boilo je malo .. no mislim da se svi više upalšimo nego što ustvari boli [:smije] sretno [:zaljubljen]
2015 05 04
dobar studio ne znači dobar piercer . ja san išla kod lika koji je ima tip top studio, pa mi je na kraju napravija sranje da prostiš. i još dosta ljudi mi se požalilo na njega. kod drugog mi se dogodilo da je čoviku ispa nakit na pod i mrtvo ladno mi iša stavit to u tek probušenu rupu [:sokiran] isto u dobrom tattoo studiu. ima par miseci san naletila na random lika koji pirsa na fejsu. na profilu je objavija hrpu slika svojih (ne)djela . ostala u šoku [:sokiran] niti pravilno pirsa niti stavlja odgovarajuć nakit [:ljut] ugl ima svega i triba pazit da čovik zna šta radi [:smijesi]
2015 05 04
Ne boli uopce... u pocetku malo smeta, ali kasnije ne. Ja nisam imala nekih problema opcenito s tim.
2015 05 04
Kindzadza .. pitala sam Irenu iz Octopusa u Zg-u. tocnije cini mi se da mi je ona i spomenula MD bas zbog skembice. uvijek se na njega moze nakaciti onaj neki viseci nastavak pa bude kao bananica :P a ne znam ni sama.. na kraju opet ne budem nista, ali me cisto zanimalo jel netko ima takav pirs kod pupka.
2015 05 04
aufff neman niš protiv , al se na pomisao one pločice ispod kože naježin [:smije] ako će ti šta pomoć u odluci... kolko znan aftercare je isti kao i kod običnog pirsa, možda čak malo više zahtjevan, jer ga je teže čistit. MD nema izlaz kao obični piercing, kod kojeg možeš čistit i rupice i sam piercing. samo sa MD moraš jaaako pazit da ga ne zakačiš, baš radi te pločice. sad baš gledan, ne znan nikog tko ima MD da ti mogu nešto pametnije reć [:smije] a šta se izgleda tiče , zašto ne. meni sve to lipo izgleda. pa i sa škembicon u kombinaciji [:jezik]
2015 05 05
haha..a vidjet cemo. vjerojatno bude neki drugi ili tetovaza na kraju. taj pupak nikad necu probusit [:hihot] e kad sam tu vec.. jel znas, sirina klasicne sipke za obrvu je 1,2 ili 1,6 mm ?
2015 05 05
pozdrav :) tetoviram i radim uz piercing majstora već 5godina, skoro sve na tijlu sam imala (u jednom trenutku) probušeno, ako vas šta zanima slobodno pitajte
2021 05 14
> Valentina0395: > pozdrav :) tetoviram i radim uz piercing majstora već 5godina, skoro sve na tijlu sam imala (u jednom trenutku) probušeno, ako vas šta zanima slobodno pitajte p.s sve upale sam prošla, na sebi i uz suradnju majstora na klijentima
2021 05 14
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija