Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Nivea Q10-iskustva

Ženice ima li koja da koristi tu kremicu za njegu kože,koža je mješovita i pomalo problematična. Zanima me i serum,kako on funkcionira. [:smijesi]
2015 05 04
ja imam suhu kožu,prije 2god sam otkrila serume-obožavam ih!Doslovno se vide promjene na licu a i 30ml mi traje oko mjesec i pol tako da se isplati nađi odgovarajuči serum po tipu kože i godinama,nečeš pogriješiti
2015 05 04
Serumi su zaista odlični..ta kremica je ok, pogotovo noćna. No ne znam da je za problematičnu kožu. Dosta su masne. Za dan postoji nemasna verzija. Za kožu iznad 30 su..
2015 05 04
Ja sam koristila dnevnu,noćnu,serum i kremu za područje oko očiju.Krema za područje oko očiju i serum su mi super.Dobra mi je i noćna i dnevna krema ali usporedi sa Vichy njihove kreme su mi bolje.
2015 05 04
Bok svima! Koristila sam sve od navedenog, i Niveu i Vichy. Posebnu promjenu i napredak nisam primjetila. Pa čak niti kod kremica za oko očiju. No po preporuci kolegice nabavila sam si preko neta od firme Tinktura, balzam od zelenog čaja i maslinovog ulja i koristim ga ovo je već drugi mjesec, i promjene su vidljive. Doduše stavljam ga samo na večer prije spavanja jer se lice sija. Par kolegica su me pitale jesam li bila na nekom tretmanu pomlađivanja a i sama primjećujem pozitivne promjene i zaglađenije borice oko očiju, mekšu i nježniju kožu. Stoga, preporučam svim zainteresiranim damama jer sam se osobno osvjedočila... Nera
2015 05 04
Odlično zapežanje Nera. Nikada nisam štedila na kremama. Vichy ,lrp,eucerin, nivea je najeftinija od onog što sam koristila. Razlike nema..nijedna me nije oduševila. Oduševila su me ulja,osobito nikekov noćurak. Od kada ga koristim sve kerem su mi dobre, čak i obična balea. Koža je kao botoksirana,bore popunjene.Preporučujem i zogan masažu.
2015 05 04
Tina, molim Te za link tog nikekovog noćurka... Prvi put čujem za tako nešto i rado bih probala... Isto tako što je to zogan masaža, i li da proguglam? Koji salon preporučaš? Hvala Ti unaprijed [:kesi]
2015 05 04
Nikel, sorry tak slabo vidim [:hihot] Ukucaj Nikel i izbaci ti svu njihovu kozmetiku.. Nije baš jeftina,no ulje je 100 kn..mislim da 100 ml i traje mjesecima. Imate u većini apoteka..a navodno u zg imaju i svoju prodavaonicu. Super je što ne začepi pore.
2015 05 04
A masažu možete raditi same doma. Ja nađem video i stavim tablet pred sebe. Moja prijateljica radi i jednom kozmetičkom salonu. Salon je poznat i stalno si radi neke tretmane,no kune se u to da je ta masaža odlična!
2015 05 04
AaaKoža nakon masaže izgleda prekrasno..ako imate 35 ili više ima na netu "face yoga method" Vježbe koje vraćaju koži tonuus i podižu lice.
2015 05 04
hvala tina46 i gaso74, noćurak je moj [:smije]
2015 05 04
Hvala također....:)...Kontesa i moj...:) [:kesi]
2015 05 04
[:poljubac]
2015 05 04