Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Za sve romantičare

U slobodno vrijeme bavim se pisanjem i imam podosta uspjeha na tom polju s obzirom na moje godine, a posto sam teski romanticar pjesme i tekstovi su mi vecinom upravo te teme. Zanima me vase misljenje. Bi li voljeli ovako sta citati na blogu ili facebooku ili web stranicama? Zanimaju li vas takvi tekstovi i svidaju li vam se? Znam da je drukcije, ali radim to od srca i doista bi voljela pokusati i na taj nacin prosiriti ljubav prema izrazavanju osjecaja rijecima. Slusam plitko disanje Dok se meskoljis u snu. Lezis pored mene osjecam da si tu i nekako negdje nesto me boli, sa svakim udahom i izdahom srce kao da se steže i samo jače voli. Ne bira, ne dvoumi, mirno pristane pa se jos tise izbezumi, strah me svlada Sto ako te gledam, a srce ti negdje drugdje pripada? Udahnes. Udahnem. I Opet mirno na sve pristanem, Ne biram i ne dvoumim Jer u trenutku jednostavno nestanem U skladu tvome se gubim, I samo hocu da te se nagledam, Naljubim, Dovoljno za zivota sedam, A ja udahnem, izdahnem I osjetim da za nas imam tek ovaj potrosni jedan.
2015 05 07
Prelijepo :) svaka čast, samo naprijed :) [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 05 07
Marija hvala ti, puno mi znaci:)) [:poljubac]
2015 05 07
nema na čemu, imaš moju podršku što se tiče toga, obavezno javi ako se odlučiš za nešto tipa facebook-a , bloga ili web stranice :) sretno! :) [:smijesi] [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 05 07
prekrasno je [:kesi] također imate i moju podršku [:poljubac]
2015 05 07
I meni se sviđa i nastavi s time. [:zaljubljen] Ja već nekoliko godina pišem i uskoro se planiram ozbiljnije dati u to. Ovo je moja nedavno napisana pjesmica. [:smijesi] Ti ni ne slutiš Ti ni ne slutiš koliko si sposoban za biti voljen, Nitko nije toliko sposoban za to. Niti je itko sposobniji od mene da ja budem ta od koje ćeš biti voljen. Ne slutiš da je svaki tvoj izdah moj udah. Svojim postojanjem uvjetuješ moje. Možeš me ubiti, kad god. I zbog toga te istovremeno i volim i mrzim. Ne osjećaš moju mržnju, isto kao ni ja tvoju ljubav. Slutiš li kako je to ne osjećati nešto što je, takoreći, tu? Ti nemaš potrebu iskazati ljubav. Ja imam potrebu iskazati mržnju. Ti si možda, nekad prije, osjećao ovo što sada osjećaš. Naučio si se nositi s time. Ja nikad nisam ovo osjećala. Nikad nisam voljela nekoga do te mjere da ga mrzim. Mrzim svaki dio tebe koji želim ljubiti u trenu kada nisi tu. Slutiš li koliko dijelova tebe onda mrzim? Mrzim i ono kad si tu, neposredno prije nego što ćeš otići. Mrzim tvoje odlaske. Mrzim kad se smiješ, jer, ne možeš se vječno smijati. I smijeh mora jednom prestati. A ja ga volim više od ičega, ne želim da prestane. Zašto dolazi ono što zna da je stvoreno da odlazi? Ljubav boli, ali mržnja razdire. Bol se kad-tad ublaži, dok razderotina... Slutiš li da je ljubav u mržnji najjača ljubav? To su dva najjača osjećaja na svijetu. I eto, ja sam sretnica; osjećam ih oba. A kakav si ti tek sretnik, ni ne slutiš.
2015 05 07
Meni se isto sviđa,bravo i samo naprijed!:)
2015 05 07
..lijepo..svaka cast.. [:smijesi]
2015 05 07
Super cure, samo nastavite! [:smijesi]
2015 05 08
Prekrasno.. [:smijesi] Isto volim tu i tamo nesto napisati [:zaljubljen] ..ali za sada odlucujem da ne dijelim na mk! [:jezik]
2015 05 08
Jako lijepo.. Majina pjesma također. :)) Inače volim poeziju, i rado bih čitala i tvoje tekstove na nekoj web stranici. ;)
2015 05 08
predivno, bas san uzivala citajuc vase stihove [:zaljubljen]
2015 05 08
predivno, i danas sam i ja konacno odlucila otvoriti blog i piskarati..... trenutno nemam ambicija za objavljivanjem, ali je ovo jedan od najdivnijih nacina za podijeliti sebe i svoju emociju sa ostatkom svemira..... imaš moju podršku, i samo tako nastavi....ako otvoriš blog ili nešto slično, baci link....voljela bih uživati u još tvojih radova [:sramezljiv]
2015 05 08
odlično! svakako nešto što bi trebalo podijeliti s drugima [:smijesi] [:smijesi]
2015 05 08