Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Zna li itko išta o molitvenoj zajednici?

Idolopoklonstvo - kada je nekome idol Isus, to očito nije dobro a kada je nekome idol - Buda, joga, reiki, Alah i ostalo, onda je to suuuuuuuper. Pa drage moje zar nije Isus umro za Vas na križu kako bi otkupio Vaše grijehe? Zar nije on prolio 8 litara krvi za vas, kakko bi se vi spasili...ili je to možda ipak učinio Buda? Zato molim Vas ne osuđujte one koji su svoj život posvetili isusu jer oni koji ga prate dovoljno pate kao što je Isus i rekao---biti će teško onima koji ga budu pratili. Nije Vaša prijateljica luda, samo su vama zamazane oči od Zloga, ona je ta koja ne može doprijeti do vas a Vi ne možete do nje jer Vas zavodi onaj crni koji ne može da gleda u križ! BB
2015 12 15
Nije dobro pretjerivanje u bilo čemu, pa tako i u vjeri... Kao što sam već rekla, vjerujem u Boga, sve to stoji, ali taj fanatizam, previše... Ne želim da se itko uvrijedi, samo iskazujem svoje mišljenje.
2015 12 16
Dobra večer svima. Prošlo je dosta vremena od otvaranja teme,a vidim sad da sam ostala dužna reći što je bilo poslije. Razgovarala sam sa našim župnikom. On se odmah sjetio o kome je riječ jer je i sama,neko vrijeme prije mene,došla da bi mu pričala o tome što ju muči. Rekao je da ju je prekinuo čim se počela izjašnjavati.Izričito je rekao:"Tako nećemo razgovarati." Budući da je ona i dalje pričala po svom,svećenik nije više mogao slušati i razgovor su prekinuli. Njegov komentar je da je otišla predaleko i da ona zapravo živi žrtvu i neprestano se kažnjava. Nema u njoj ljudske radosti.Živi u pretjeranom strahu od Božje kazne.Posti praktički svaki dan. Po meni je to čak i sebično. Biti usredotočen samo na to da ne želiš u pakao i pri tome ugroziti najprije vlastito zdravlje i život. Dok u isto vrijeme na taj način otežavamo živote svojoj obitelji. Otpiliti sve svoje prijatelje koji ne razmišljaju jednako. Ugroziti vlastito radno mjesto time što ga pretvoriš u propovjedaonicu. Svo svoje slobodno vrijeme koristiti za sebi zanimljive stvari,a obitelj staviti po strani. Naravno da svatko od nas ima vlastito mišljenje. Moje je da Isus ipak ne uvjetuje ništa.Njegova skromnost ne bi sigurno dozvolila da pored njega samoga ne postoje naša djeca,supruzi,roditelji ni sav svijet što ga dragi Bog stvori. A komentirat ću i to da je napad najbolja obrana. Kojom sam rječju osporila Boga? Al znam da je jedan.Jedan sa više imena.
2015 12 16
1 2 3