Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Dali se netko razumije?

Ovako, kupila bi novi mobitel, a da nije na pretplatu, pa me zanima dali mogu uzet na rate i placati gotovinom, jer nemam karticu. Plizzzz netko tko se konta u to [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 05 11
ufff.. teško da ćeš danas naći nekoga da plaćaš na taj način jer je sve fiskalizirano. probaj naći nekoga s karticom s kim ćeš se dogovoriti da ćeš mu davati gotovinu svaki mjesec a da se njemu skida s kartice :D
2015 05 11
možete kod tele-operatera plaćati skupa sa mjesečnim računom(na rate),trajnim nalogom
2015 05 11
Kako je rekla Diana priko necije kartice ili odes u operatera di mislis kupit mobitel pa ih pitas opcije
2015 05 11
Mislim da to sve ovisi gdje kupuješ mobitel.Pokušaj se sa njima dogovoriti i objasni u čemu je frka.Raspitaj se što je sve potrebno u trgovini,jer će ti ipak oni pružiti željene informacije....Sretno sa šopingom. [:smijesi]
2015 05 11
hvala vam puno, probat cu se jos raspitati [:smijesi]
2015 05 11
to ne postoji, mobitel bez pretplate možeš kupiti jedino za keš ili na karticu na rate probaj pitat u dućanu pa će se dobro nasmijati na tvoje pitanje da bi kupila skupu stvar na veresiju s mjesečnom otplatom iliti "dajte mi mobitel, a ja ću vam platit kad budem imala"
2015 05 11
Ovo što je tratinchica napisala je točno. Krivo su ti cure rekle, ako odeš npr. u tele 2 i uzimaš uređaj na rate to je automatski pretplata. Isto tako ne možeš nigdje kupiti mobitel na rate a da nemaš karticu, koju bi oni garanciju imali da ćeš ti plaćati rate ako te ne terete na nijedan način? Ako ne želiš pretplatu, dogovori se s roditeljima ili nekom prijateljicom koja ima karticu pa da tako kupiš mobitel. Drugi način nažalost ne postoji.
2015 05 11
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija