Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ajmo malo!!!!!

Hvala Ametista, ..ak se odlučim nabavim knjigu [:poljubac]
2015 05 15
Ametista u pravu si, treba imati talet koji je u natalnoj vidljiv treba je zavoljeti do bola i imati obavezno intuiciju. Oduzima rad na tome jako mnogo vremena. Radoznala sam i uvijek ću moći do kraja života nešto još naučiti Sretno od mene, vjerujem da si mlada i da ćeš ispunjavati svoj san! [:poljubac]
2015 05 15
Ono poludi, daje potpuno nesuvisle odgovore
2015 05 15
Ne znam ni ja [:smijesi] Odabrala si špil koji ti je pasao? Di? Šta? Kako? [:smijesi] E vidiš, to je ono što bih ja htjela, imati nekog tko će mi prenjeti svoje znanje... Jesi, hvala ti!
2015 05 15
RocknRoll meni sada asocijacija kao kad harry Potter bira štapić..hahah tj štapić njega., tako i ovdje špil. Valjda osjetiš da je za tebe.. [:smijesi]
2015 05 15
Tarot je vrlo korisna vještina, jer je moj prijatelj Rambo zaradio tri kuće i dva BMW-a. Sve je to tarot uspio, a podigao je i vrtni spomenik. Kupio je u vrtnom odjelu Peveca jednog glinenog pevca, koji jutro svako zakukuriče "Tarrrrrototooooooo 060 802 802" i živi sretno i veselo [:kesi]
2015 05 15
Ma to mi je jasno, ali gdje je birala te karte?
2015 05 15
e o grahu i gatanje iz kave zaista pojma nemam ,vjerujem da nesto ima u tome...
2015 05 15
Tu mislim da je bitno zvati se Rambo, sve drugo je manje bitno
2015 05 15
Casanova, blago njemu...
2015 05 15
to su sve bakarači vratite se u stvarni život i prestanite maštat o nečemu što očito ne postoji [:hihot]
2015 05 15
Konata, surov je stvarni život, pa bila ovo zabava il realnost..što je loše u tome??? Netko vjeruje netko ne, a nekome je svakako i to realan život.. u starim civilizacijama , a bome i ne tako davno su postojali brojni vračevi, proroci, čudotvorci i sl koji su tko zna koliko utjecali na naše društvene tekovine..nije to šala Koliko je samo Hitler bio zaluđen? Koliko je neka karta života odredila? Pa gdje je priča o Rasputinu..itd itd......
2015 05 15
Jekranjčić, meni su frendice išle kad smo bile curke u neke babe..ja nisam, bilo me strah. Nije naplaćivala, imala je loš vid, uhvatila bi te za ruku i počela govorit..Cure bi donile što bi mogle, kavu, kekse i sl,, Sve je rekla kako se i dogodilo [:boji] [:boji] [:boji] stvarno skeri
2015 05 15
Svii se bojimo onog loseg sto ti moze reci.Ali sve je to zivot.
2015 05 15
Ova nije bila ciganka..a kad ono ciganke na putu me uhvate da će iz dlana ja petama vjetra... Tako mi mlijeka u prahu, kidam ulijevo!!!
2015 05 15