Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ajmo malo!!!!!

Zaboravila na to s koncem. Kako je to išlo, daj me podsjeti. Ako se vrti u krug...ne sjećam se :)
2015 05 15
Ametista mi smo za djecu vrtili, muško kao njohalo, žensko u krug... A kako ide sa da i ne?? Comestai , čak je ispalo točno i kod onih koji imaju i koji su dobili kasnije, baš čusdno
2015 05 15
Gleda li netko u kuglu???? [:smije] u kojem ste stoljeću zapeli [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 15
Blusky, pričamo.ako želiš pridruži se, ako ne nemoj sprdat
2015 05 15
recimo kad sam nabrijana, nervozna,ono nakupljena negativa ispraznim se viskom pod vodom,tako mogu i druge prazniti, i da, moze vam posluzit prsten na lančiću umjesto viska,a i ako zelite naruciti imate u zg shop salju i poštom,i nisu skupi(da ih sad tu ne reklamiram)
2015 05 15
Ametista, a kako to sa odgovrima da ili ne?? Što j da, što ne??
2015 05 15
ok, ok :) samo vi uživajte [:smijesi]
2015 05 15
Ametista, od kuda si počela sa bavljenjem tim stvarima? Mene to zanima i voljela bih počet, ali ne znam odakle, kome se obratiti za savjet i sl...
2015 05 15
Kakav mora biti prsten i kakav lančić? [:sramezljiv]
2015 05 15
Astrologija nije ali bi trebala postati znanost. Ne radi se o lupetanu ni gatanjui sl. gdje se izmišlja. Treba proučiti mnoštvo knjiga i to mnogo godina treba da bi se zanala protumačiti Natalna karta. Svi smo mi ponaosob jedni i jedinstveni u svijetu, pa tako i slika Natalne karte. Da bi je netko protumačio treba imati iskustvo i znanje. Jedostavno mnogi kažu da u to ne vjeruju. Ne može netko za nešto kazati da ne vjeruje a niti nezna ništa o tome. Vjerujem da je naša sudbina zapisana trenutkom rođenja, mi je možemo usmjeravati i koristiti povoljne i pozitivne položaje, a negativne pokušati anulirati upoznavajući sami sebe. Zašto ja vjerujem? Bavila sam se Astrologijom više od 30 godina. To više ne radim jer imam godinica i više nemam dovoljno koncentracije. Živjela sam neko vrijeme od toga, nisam naplaćivala usluge, ali sam uzimala samo dobrovoljni prilog. Vrijrme je pokazalo i dokazalo da je sve onako kako sam i tumačila, odnosno prenosila znanje. Postoje zakoni koje treba poštivati i stvari koje onaj tko tumači zodijak ne smije otkriti., nikada ni pod koju cijenu. U svakom slučaju nije to baš tko jednostavno ni lako. U moje vrijeme sam radila sve ručno, na starom pisačem stroju. Danas postoje mnogobrojni progrmi i sve više onih koji se bave time s ciljem brze zarade, budući uvijek ima onih koji ne mogu znati što to Astrologija govori o nama.
2015 05 15
Ja sam dala iščitati natalnu kartu, ali sam izgubila papire. 400 kn sam platila,ne mogu se sjetiti kako se tip zvao.
2015 05 15
Pa meni nikako nije cilj zarada. Također me oduvijek privlači to i imala sam tokom života neka iskustva usko povezana s tim svim. Ako mi možete preporučiti neke knjige, bila bih jako zahvalna.
2015 05 15
Meni je to fora, i visak i sve..a šta kada počne bucat???Ono jel vam se to dogodi???
2015 05 15
neznam konkretno sto te zanima?? ako zelis nauciti o radiesteziji(visak) preporučujem ti literaturu Osmana Hasanpašića on je nas poznati radiestezista,pisao je o svojim iskustvima,i kako nauciti neke jednostavne stvari... astrologija,Mile Dupor, tarot....hm, neznam....tu vise sam isla po intuiciji,odabrala špil koji mi je pasao,i učio me naj frend koji je inace tarot majstor [:kesi] nadam se da sam bar malo pomogla
2015 05 15
neznam sto znaci bucat? [:smije]
2015 05 15