Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ajmo malo!!!!!

Moram se ubacit i da ne mislite da pametujem, nije mi to namjera, naime i sama sam dala izradit natalnu kartu jer me privlače te priče i znatiželjna sam, truth is out there i te spike [:hihot] ...ali nemojte radiesteziju gurat u isti koš sa gatanjem, kartama, cigankama i babama koje vide budućnost. Visak nije instrument za svakoga, i radi na temelju energije i senzibilnosti i kako ametista kaže potrebno ga je reprogramirati po sebi, ali isto tako je potrebno i godinama izučavati tehnike i ono najbitnije biti iznimno mentalno jak jer je ekstremno podložan autosugestijama. Vrtit će se gotovo kod svakog u rukama, jer svi smo mi sačinjeni od energije koja kola, ali je pitanje hoćete li vi znati pravilno ga koristiti. Inače raznorazne odgovore možete dobiti od viska i pomoću grafikona. Od traženja podzemnih voda, općeg stanja organizma do traženja nestalih osoba (ne, ne šalim se). Osmanove knjige su savršen početak za svakoga.
2015 05 15
Super info, Nerdy..ja osobno nemam iskustva niti se ičim bavim, imam strah od takvih stvari, al kao što reče ima nešto u tome, a i cure koje se tim bave valjda ipak nešto znaju i razumiju.... A u strahu su i velike oči
2015 05 15
u međuvremenu sam se prebacila na drugi profil pa da ne zbunjujem [:smije] [:smije] [:smije] to sam ja, ono gofance od gore [:smije] [:smije]
2015 05 15
Drago mi je vidjet da ovdje ima ljudi koji su malo i upoznati sa ovakvim stvarima i zapravo osvješteni..jer tako malo se priča o ovome, pa i o drugim stvarima, nas najčešće zaglupljuju pa i ne čudim se kad čujem od neke osobe kako ne vjeruje da ima nešto u tome, čak i da ima nešto poslije ovog života....mi koji vjerujemo ispadamo neke budale a zapravo ne gledamo samo u jednom smjercu...a to je zato što su ovakve teme tabu..isto kao smrt..tko priča o tome? Nitko. ljudi ne vjeruju da ima nešto više..jer misle da lažu, i da sa gatanjem prevare prave..pa kao što ima loših ljudi, tako ima i tih prevaranata, a ima i dobrih ljudi kojima je cilj pomoći... ..sve je oko nas..kisik ne vidimo, a udišemo ga..trebaju se oni skeptični malo zapitat hh [:kesi]
2015 05 16
Da, najgore je od svega što su 90% ljudi od onih koji se bave takvim stvarima šarlatani u potrazi za brzom zaradom, malo je onih sa rođenim talentom, pa naprave više štete nego koristi...onda ispada da vjerujemo u bapske priče i bugimena [:smije] [:smije] a naš mozak je tako malo razvijen, što bi sve vidjeli i znali i koliko informacija bi primili kad bi radio punim kapacitetom
2015 05 16
Le petit, da to je problem, i brojne predrasude.....ne samo za ovu temu, već za mnoge stvari..recimo psihičke bolesti, neke dermatološke probleme i sl...
2015 05 16
Da bi netko rekao da poznaje astrologiju treba najprije pročitati brdo knjiga za što je potrebno dugi niz godina. Lakše je odmahnuti rukom i kazati ja u to ne vjerujem., nego čitati i proučavati godinama. Netko tko se bavi astrologijom sigurno nije slučajno, vezano za navedeno mogla bih napisati cijeli roman. Nemojte pisati ciganke jer su to Romkinje, ciganke kao izraz često se rabi ali zakonom nije dopušten. Kava, karte, fažol ili grah kako god trpati u isti koš osobno mi je nespojivo, osobito gatanje Romkinja. Treba dobro proučiti hiromantiju, te uz to poznavati određene discipline da bi se upustilo u to. Samo jedna oblast je zahtjevna i ima težinu. Svaštariti može svatko, nije zabranjeno. Ako je 90% šarlatana vjerojatno sam i ja sama šarlatan, jer ipak su to vjerodostojne statistike. Učila sam i bila odana Astrologiji budući sam je zavoljela, mada je to trajalo godinama, trebala bi mi još minimalno 3 života da naučim sve. Mislila sam da ću stići, no nemam više vremena ni koncentracije. Rekla , kazala i bezvezna lupetanja mene ne zanimaju. Samo stvarne činjenice, koje ako postoje započinju pitanjem iz dubine duše " Tko sam ja ? Zbog čega sam ovdje? Što trebam učiniti da bi svijet kojem živimo učinila ljepšim , boljim razumnijim, tolerantnijim., veselijim i sretnijim.
2015 05 19
1 2 3 4