Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Savjeti za nove članove

Pozdraaaav cure [:smijesi] Evo, ja sam nova, pa bih vas zamolila da mi date bilo kakve savjete koje bih kao početnica trebala znati... Čitala sam dosta komentara na forumu i tu i tam naišla da piše da je dobro i puno kupovati i slično, al ja sam tu došla isključivo da riješim višak robe iz ormara jer imam previše toga, pa onda dosta stvari stoje i zauzimaju prostor, a ne nosim ih... Dal je to jako ključno da moja stranica bude popularna i da ju korisnice zamijete? Namjeravam možda neštko i kupiti, al to samo u slučaju da me nekaj stvarnooo oduševi [:jezik] Pogledajte stvarčice koje sam stavila za prodaju, pa mi se javite ako ste zainteresirane... Nisam došla tu da vas varam ili takve stvari, nego da riješim višak robe i zaradim nešto [:smijesi]
2015 05 21
Samo se drži pravila, a netko će već nešto primijetit i kupit. Kad tad [:zaljubljen]
2015 05 21
Za početak welcome [:smijesi] Bacila sam oko na tvoj profil.. pa evo par dobronamjernih savjeta.. Slike su ti ok,no cijene mi se već na prvu vide malo previsoke [:sokiran] Naravno,svatko ima pravo staviti cijenu koju želi i na kraju svaka roba nađe kupca,no prije nego oglasiš neku svoju krpicu pokušaj u tražilici naći nešto slično i orijentirati se cijenom ako želiš brzo prodati artikl. Svi smo mi u početku bili prvo kupci ne bi li stekli malo povjerenja i skupili koji pozitivan komentar jer teško je obzirom na svakakve prevare imati povjerenja i kupovati od nekog ko nema nijednu povratnu informaciju,pa za početak kupi nešto. U kupnji a posebno u prodaji budi poštena,korektna i pristupačna. I nemoj imati prevelika očekivanja pa ćeš tako biti zadovoljna kad prodaš i samo jednu stvar u par dana. Sretno [:zaljubljen]
2015 05 21
sad kad si rekla da nisi dosla varat, odma mi je nekako lakse [:sramezljiv]
2015 05 21
Pozdravi Matu Brku i reci mu da s njim ne surađuješ. [:sramezljiv]
2015 05 21
smanji cijene, a svi kažu da nisu došli varat tako da to nemoraš spomninjati..to se podrazumijeva [:kesi]
2015 05 21
Hvala vam puno, curke. Cijene možda nisu baš najniže, al u pitanju su stvari koje su skupo plaćene, a nisu oštećene, uništene i stvarno vrijede. Bilo bi mi ih užasno žao dati za neku smiješnu cijenu. Ako se nekome svidi koji komad odjeće ili nečeg drugog na mojem profilu, slobodno mi se javi. Garantiram da su stvari moje i da su očuvane, kvalitetne i da budete ih dobile. Kao što rekoh, nisam tu radi prijevara i sličnih stvari, a čitala sam na forumu da ima i toga [:smijesi]
2015 05 21
Čime garantiraš [:sokiran] ?
2015 05 21
Sretnoo [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 05 21
Dobro došla [:smijesi]
2015 05 21
Dobro došla! [:smijesi]
2015 05 21
Dobro došla na krpice [:kesi]
2015 05 21
Hvala [:smijesi] [:poljubac] A gle, jedino kaj mogu je da vam lijepo napišem, a na vama je dal budete mi vjerovale ili ne [:smijesi] Jasno mi je da možda mnogi tak napišu da ne budu varali i takve, a onda takvi zapravo prvi zeznu, al eto... kak vi hoćete... ja vas na ništ ne tjeram [:zaljubljen]
2015 05 21
I da ne zaboravim spomenuti, Varaždin, Ivanec i okolica može i osobna primopredaja [:smijesi]
2015 05 21