Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što kad premalo uplate?

Ako za sisley haljinu tražim 10 kuna jer ima malu rupicu koja se da i zašit, i 15 kuna za dostavu, zašto osoba uplati 20 kuna i kaže "šalji običnom poštom"? Jel problem uplatit 25 kuna za odličnu sisley haljinu s dostavom (imate je na mom profilu)? Što reć takvoj osobi? [:znoji] Mislim, haljina je i teška, nisam ni sigurna da će poštarina biti ispod 10 kuna, a i ambalažu naći, veliku kuvertu... Mislim, zajebancija, a i sj*** je dogovor...
2015 05 25
Kako si dogovorila tako posluj. Uvijek postoji opcija da vratis uplaceno ili cekas da nadoplati razliku. [:sramezljiv]
2015 05 25
Nemoj poslati vrati novce, još ako se paket izgubi će te neko zezati i tlačiti radi tih 20 kuna [:smijesi] Vrati novce [:smijesi]
2015 05 25
budi proračunata i pomalo drska. pođi u poštu i neka ti žena ondje izvaže i odredi cijenu poštarine...ako prelazi i kuna,dvije, bez srama djevojci napiši da ti nadoplati toliko. Kako ona gleda na svaku lipu, gledaj i ti
2015 05 25
To moze i sama. Doma, na kuhinj vagi. I na netu cjenik hp
2015 05 25
Ja uvijek tražim da mi se uplati onoliko koliko smo se dogovorili,jer ako netko ima obraz da uplati manje od dogovorenog zar bi mene trebalo biti sram pitati da uplati razliku?
2015 05 25
To ti je kao ono "Pokušavaš nešto pokloniti i javi se masa njih no kad saznaju da sami plačaju poštarinu, jednostavno odustanu!" Pojedinci se ponašaju kao da pošiljatelj zaradi od novaca za poštarinu! Ili kada vidim da ima preko 100 suradnji kupnje ili prodaje a šalje mi u inbox poruku koliko je poštarina... [:sokiran] mislim, valjda i sam znaš
2015 05 25
Cisti app
2015 05 25
..ovaj upit kolika je poštarina nije bez razloga vjerojatno...jer neke cure jednostavno neće slati tiskom već poštom... i onda opali tamo neku cifru od nznm koliko kuna,pa nabroji da mora kupiti kutiju, pa ovo, pa ono... pa mislim... odmah odustanem od suradnje dok znam da mogu proći barem 20kn jeftinije....
2015 05 25
Cjenik hp je javno dostupn. Nikakav problem izracunati i dogovoriti. Tko hoce ok, tko nece ok. Ja saljem iskljucivo preporuceno kad je rijec o posti. Hocu dokaz da sam i kad poslala. Da ne bi bilo drame. Kome pase sjajno kome ne svejedno.
2015 05 25
ja se ne obazirem na to...kad mi se neš sviđa,otprilike znam kolika je poštarina. naravno da ako bubne 30 kn preporučeno, nisam glupa da to platim. zna se dobro cjenik pošte a tako i tiska. i ja sam imala slučajeve "uplatim ti 5 kn za obično slanje" da bi na kraju izašlo npr 8....Ali te tri kn su mi zanemarive ako je uz to uplatila veću svotu...... slučaj otvaračice teme je druga stvar i sama bi iz principa gledala na svaku lipu
2015 05 25
Ja sam neki dan imala istu situaciju (možda se radi o istoj osobi [:kesi] ). Uplatila je 20 kn za artikal koji košta 20 kn. Ima 80 povrartnih, znači nije nova na Krpicama i zna kako se ovdje posluje, osobito jer ni u njezinim artiklima poštarina nije uključena u cijenu. Na moju poruku da je uplaćeno ''samo'' 20 kn i radi li se o zabuni ili, odgovara možete li poslati običnom poštom. Rekla sam da preporučam preporučeno slanje ili Tisak, ali da je ona kupac i ima pravo izabrati, te ako baš želi poslat ću običnom poštom nakon što mi uplati za poštarinu ili neka mi pošalje broj računa i rado ću vratiti primljene novce. Ukratko još uvijek čekam uplatu za poštarinu, paket nisam poslala i ne mislim dok ne sjednu svi novci. Rađe ću nekome pokloniti jer nije stvar uopće u zaradi od 20 kn nego o načinu i pristupu.
2015 05 25
cipelitza, ista stvar i kod mene. Preko tiska ne šaljem jer mi nije blizu a pošta isključivo preporučeno.Eventualno ako inzistira na običnom, upozorim da ne odgovaram ako se zagubi
2015 05 25
Nellie svidja mi se kako razmisljas [:sramezljiv]
2015 05 25
@cipelitza: [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 05 25
1 2