Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što kad premalo uplate?

Ne dajte se smesti cure. Obicnim slanjem prodavac riskira. I kao kupci..nadoplatite radije p mozete trazit dokaz da je ista uopce poslano. Presitan novac a golema razlika [:sramezljiv]
2015 05 25
Nellie pametna si ti puca [:smije]
2015 05 25
Si vidjela nina37? Samu sebe iznenadim ponekad [:smije] [:smijesi] [:poljubac]
2015 05 25
neka,neka [:hihot] [:poljubac]
2015 05 25
Ovo me podsjetilo na jednu od prvih mojih suradnji na Kpricama, cura je zamijenila pakete pa je meni došao tuđi. Zatim me zamolila da ja toj curi pošaljem njezin paket i ja sam to napravila, platila, a ona je rekla da će mi uplatiti novce. Nakon mjesec dana novce mi nije uplatila, kad sam je pitala, rekla mi je da nije znala da mi je takva hića za 15 kuna. Ta suradnja mi je bila najgora i još uvijek žalim što sam bila tako neiskusna i dala joj zarin top i štikle za njezine bezveze stvari, od kojih 1 potrgana. Ipak, škola košta, pa sam sad pametnija i nikad ne bih pustila ni 5kuna ako druga strana ne poštuje dogovor, a još je k tome i bahata. Zato, ili vratite novce ili nek uplati ostatak!
2015 05 25
Zove se Martine, i iz Zadra je... Javila se da je zaboravila da treba uplatiti 15 za dostavu i da bude još uplatila 5 kuna. Pa ćemo vidjeti... Sve mi žao, za 10 kuna ovolko muke i još ću morat to ić poslat, ako se vrijeme mjeri novcem, a pažnja vremenom, onda sam izgubila već 2 sata na ovu transakciju, a to vjerojatno vrijedi više od tih 10 kuna zarade... [:place]
2015 05 26
I hvala svima na podršci! Nadam se da će ovaj topic pomoći još kojoj prodavačici u dilemi... [:sramezljiv]
2015 05 26
ma briga te, ak se njoj ne zuri, tebi jos manje. samo curke ne saljite nista prije vidljive uplate, pravilo br jedan, i toe to. [:sramezljiv]
2015 05 27
1 2