Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Proširene vene

Pozdrav! [:smijesi] Kako da spriječim ili smanjim pucanje vena i kapilara na nogama? Naime, danas sam primjetila da imam na par mjesta nove puknute proširene žilice i dosta su vidljive [:place] , a sad dolazi vrijeme kratkih hlačica i haljinica pa bih htjela to nekako ublažiti ako je moguće [:tuzan]
2015 06 05
Evo i mene s tim problemom [:tuzan]
2015 06 05
a nije da sam starija da već s tim imam probleme [:hihot]
2015 06 05
Ima za kupiti venotrex gel,pomaže kod ispucalih vena(ko kapilare). Ne stajati dugo na nogama,izbjegavati vrućinu,hladni oblozi. Inače ako netko u obitelji ima problema s venama,velika je mogućnost da budeš I ti imala.
2015 06 05
I ja sam mlada za to [:vrti]
2015 06 05
krema od kestena je odlicna za vene [:zaljubljen]
2015 06 05
Imala sam isti problem... 2 mjeseca sam redovito uzimala tablete od A. Vogel - venaforce (na bazi kestena i za kupit u svim vecim ljekarnama). Dosta su mi ublazile stvar, i kako je napisala ninchy007 za kreme od kestena isto dosta pomazu [:smijesi]
2015 06 05
imam jednu kremu od kestena, nekoristenu pa ako nekom treba neka se javi [:smijesi] na poklon dobije tigrovu mast hehe [:smijesi]
2015 06 05
hvala na savjetima [:poljubac]
2015 06 05
hmm ja koristim nevenovu mast (ljekarna) ili nevenovu kremu Naturel (kozmo), i već godinama radim ljeti na poslu di sam stalno na nogama, imam jednu kapilaru koja je pukla, vene ništa. inače mi i mama i sestra imaju problema s venama i kapilarama. masiram noge svaki dan bez iznimke, stopala također. možda to pomaže [:smijesi]
2015 06 05
i ja imam problema s kapilarama, čula sam da je dobra krema ili gel od kestena, kako se kreću cijene krema?
2015 06 06
Jedan dobar indijski ayurvedski liječnik mi je rekao da se ne smije piti ništa hladno i da je dobro izbjegavati rižu. To je rekao na moj upit o maminoj trombozi i proširenim venama..eto možda nekome pomogne :)
2015 06 06