Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

nesto sto stvarno djeluje...

bok! [:smijesi] imam masnu kozu,u zadnje vrijeme cijelo mi se lice osulo pristicima,prije su znali povremeno po par a sada uzas :( i imam ih na prsima i ledjima... neznam da li je to radi toplijeg vremena,koristenja bb kreme( ona starija bb krema za masnu kozu mi je bila izvrsna i sad sam ju opet kupila ali su ju izmjenili),ili nezz ni ja cega.. zanima me provjereno dobre stvari za akne i pristice,od krema do bilocega ,samo da djeluje [:tuzan]
2015 06 09
Koju bb kremu koristiš? ako je garnier , to ti je onda od nje, one su komedogene sve
2015 06 09
Za početak prestani koristit bilo kakve kreme, puder.kupi dječji šampon i bježi na sunce da ti isuši ta čuda
2015 06 09
ČIČKOVO ULJE PLUSS GAVEZ S DODATKOM PASTRVE
2015 06 09
Normalno za ovo toplinski poludjelo vrijeme. [:znoji] Ja sam obavezno na Eveline pure control sos gelu/maski i toniku. Probala sam i njihovu kremu i jedina me ostavila ravnodušnom. U slucaju pristica (iako mi se lice preporodilo od ova dva proizvoda),prije spavanja, pasta za zube na iste i nema boli niti onih pristeva koji su izgledali ko vulkan pred erupciju. [:smije] Cure spominju i neka ulja, meni lice poludi od ikakvog ulja. [:tuzan]
2015 06 09
Ja imam masnu kožu i otkada stavljam masnu kremu koža je manje masna...samo je bitno dobro prije napravit piling i to je to...živa istina
2015 06 09
Cure,ako mozete sto manje koristite pudere, bb cc kreme,moje lice se preporodilo, (sad pogotovo ljeti kad zljezde lojnice i znojnice rade vise) rijesite se tih kremica i koza ce biti zahvalna, uz redovitu njegu koze+sunce koza moze biti samo zdravija, cudno je kako dajemo najvise za dekorativnu kozmetiku a jako malu vrijednost dajemo za njegu
2015 06 09
ja koristim puža,i lice mi se preporodilo,,,,,,,pustim ga na lice da puza i to je to [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 09
klindamicin je meni najbolji za rješavanje prišteva, staviš ga navečer i ujutro je već bijeli prišt da se može gnoj istisnuti van ili nestane posuši se ovisi o veličini [:kesi] ali pažljivo ga treba koristiti isključivo ga stavljati na prišt jer isušuje kožu ostalu. do nedavno su ga prodavali bez recepta u ljekarnama i sad traže recept jer je to kao antibiotik a ionako ga moraš platiti osim u nekim ljekarnama uspijem nagovoriti da mi ga prodaju da sam ga već koristila bla bla...
2015 06 09