Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

sinoc sam saznala da me vara

Sretno draga.Budi jaka i drzi se. [:poljubac]
2015 06 14
bravo, tesko je u takvim trenucima ostati pribran i hladne glave za reci neke stvari ali ti si uspjela, svaka cast [:zaljubljen]
2015 06 14
eeee....neće puno proć kad će se htjet vratit i moliti da bude sve ko prije....vjeruj mi...100%.digni glavu i samo ga zamisli kako moljaka...a bude....to nek te drži!
2015 06 14
bravo...tako treba...dignuti glavu visoko....zato se kaže...tko tebe kamenom,ti njega kruhom....i to je pouka za cijeli život...i za sve brige i jade koji nažalost se pojave u raznim oblicima...sve se može kupiti i nadoknaditi,ali dostojanstvo nikada....
2015 06 14
Mala, ponosna sam [:kesi] sad samo poradi na sebi i skroz se posveti sebi. od izgleda pa na dalje :) radi sebe ne nekog drugog. tako ces skrenuti misli :) najteze te tek ceka (ovisi kakva je osoba), moljakanje ovo ono.. pokusaj odmah danas prekinuti neke moguce kontakte, od blokiranja broja, drustvnih mreza i sl.. a ako bude ovako naporan - nemoj popustiti. nedaj se i placi doma I NI SLUCAJNO MU DATI PRILIKU POPUT KAVE I ZA SASLUSANJE I SL. cemu? imao je vremena govoriti kad je trebalo a ako ce govoriti lazi tog si se naslusala.. nedaj mu priliku, nije to zasluzio. sto ga prije prekrizis skroz bit ce ti lakse (samo se sjeti kaj je sve radio u ta 4 mj a tebi glumio savrsenstvo) nisi zasluzila to i zato NEMOJ. [:kesi] Mlada si i bit ce mozda jos takvih budala dok ne dodes do pravog [:kesi] al sad si vec pametnija sa iskustvom vise [:poljubac] [:poljubac] drzi se i javjaj novosti
2015 06 14
Ma šonjo, kaj buš s takvim lazovom!!! Imas 22 godine, soliraj, uzivaj, zabavljaj se, imas vremena za ozbiljne veze. Nemoj se dugo bedirati zbog takvog bezveznjaka!!!
2015 06 14
Cestitam na pribranosti..bez suza [:zaljubljen] ..tako treba!! Samo nemoj pokleknuti..kada pocne zivkati, opravdati se, plasirati slatke pricice..mozda i koju suzu [:smije] ..jer je on eto, sada jadan..povrijeden..i naravno prezentirati ce sebe kao zrtvu u cijeloj prici! [:ljut] Zaboravi sve njegove lazi..dosta ih je bilo..i zar ti takva osoba treba oduzeti jos koji dan zivota..zar 5 poklonjenih godina na lazljivca nije dovoljno [:ljut] ..ne zasluzuje tebe, ni minutu tvog vremena vise! [:smijesi] Stvaraj sebi novi zivot..ljude koji su vrijedni biti karike u tvom lancu..stvaraj lijepe uspomene..kojih ces se rado sjecati u buducnosti [:smijesi] ..previse dana iz tvoje najljepse i najlude mladosti je ukradeno i poklonjeno budali! Reci-sada dosta..i smatraj sebe pobjednicom! [:poljubac] On ce zauvijek biti jadan.. [:frustriran]
2015 06 14
Cure lagao mi je u lice i rodak je doso s njim kada sam mu rekla da sve znam i dala sam mu priliku da mi 10 puta prizna ali nije.. pitala sam njegovog rodaka da jel je prico nesto u auto o meni.. rekao mi je da je da mu je jako zao i da nije mogao vjerovati da sam sve saznala i da se sokirao ali da mi nije mogao reci istinu. rekla sam njegovom rodaku bitno da je mogao bit s obje u isto vrijeme a da nije mogao biti frajer i toliko posten da mi sve prizna :) Ja znam da nece nac bolju od mene i to su mi mnogi njegovi frendovi rekli i puno su mi pomogle prijatwljice i njegov rodak i nas zajednicki prijatelj :) drago mi je sto sam saznala sve na vrijeme i sto imam tako dobre prijatelje uz sebe :) Curke oprostite na greskama pravopisnim al trenutno sam s curama i malo smo popile haha slavim sto mi je njegov rodak sve rekao i sto sam sada zapravo shvatila kakav je on i da me nimalo ne zasluzuje :) jabim se sutra kada dodem k sebi i btw. Reko je rodaku kao da ce prekinut s tom drugom i da zeli sredit svoj život. . Ja mu zelim srecu i znam da mu necu dat drugu sansu, necu samo zato sto mw tako dugo lagao i varaoo
2015 06 14
[:smije] [:smije] nauzivaj se s frendicama , zasluzila si [:zaljubljen]
2015 06 14
Suosjecam...sto rec kreten..drz se
2015 06 14
ma to se traži [:smije] [:smije] ...samo se ti razveseli...imaš čemu slaviti...jedna budala manje u tvom životu [:znoji]
2015 06 14
Vidis tko je uz tebe kada je tesko [:smijesi] ..cuvaj prijateljice, i u novi-bolji zivot od danas.. Nazdravite u to ime! [:poljubac]
2015 06 14
ma kraljica si [:kesi] tak treba [:kesi] [:kesi]
2015 06 14
Sad samo promijeni broj.blokiraj ga na mrezama I Uzmi svoje stvari vec ces nekoga angazirat da ti taj krevet i ormaric prebace.. Zivot ide dalje. [:poljubac]
2015 06 15
bravo za tebe, čestitam [:poljubac] uuu al šta će rođo nagrabusit [:boji]
2015 06 15
1 2 ... 4 5 6 7 8