Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

sinoc sam saznala da me vara

Sicam se da si ti otvorila nedavno temu jer si posumnjala da te decko vara. Dobro si odlucila, kad dodes kod njega budi hladnokrvna kao da ti nikad nije ni bilo stalo do njega. To ce ga najvise pogoditi. Ja bi se sredila najbolje sto mogu i sa smjeskom bi rekla ja sam dosla po svoje stvari , sritno ti bilo u zivotu, sad napokon mogu uzivati , spasio si me [:jezik] [:poljubac]
2015 06 14
ma koje pismo, pa neće se bakčat pisanjem emotivnih stanja u ovoj situaciji, eeej helouuu al ovo ti je jako pa ni kluniju ne bi oprostila! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 06 14
Ma draga moja, ja bi to ostavila ipak za sutra ili neki drugi dan.. ali ako ne mzes cekati odi i obavi to dostojanstveno :) nekako se pripremi i savladaj se (i od suza i od kokodakanja i mlataranja rukom), nemoj biti seljakusa [:hihot] a vjeruj mi to vise boli nego ista haha odi tamo i smireno reci mami kaj imas, ponavljam kao dama jel. UZMI SVE STO JE TVOJE, jer ono.. tvoje je ti si platila zasto bi ostavila vucibatini i jebivjetru. S njim nemoj nista na samo, cemu? mozes samo cuti jos pokoju laz :) samo reci da znas apsolutno sve i da te postedi gluposti koje ce izgovoriti :) ako i krene, samo ono- lagani smješak i "hajde nemoj" uzalud mu [:kesi] Koka sretnooo! Bolja si od njega to je jasno, takva onda i budi :) ostat ce visse posran tvojim ignoriranjem nego da vices itd [:kesi] vjeruj mi, a ostalo ce mama obaviti kad odes hahaha [:hihot] sto se tice ljubavi, ma ak ti dode tesko samo premotaj sve ono lose o njemu i to je to, brzo ce ti doci novi. Ak sam dobro shvatila imas vikendicu na moruuu [:kesi] ma milina uživaj i doci ce neko novi
2015 06 14
Ja bi prije otisla do njih jer ako smo bili toliko dobri zasto im nebi u miru objasnila zasto me vise nece viditi, sigurno bi bili ponosni na svog sincica pravu muskarcinu [:smije]
2015 06 14
i naravnooo sredi se [:kesi] [:smije]
2015 06 14
slazem se sa vedranom, pametno zbori. :-D najbitnije je da ti to rijesis sama sa sobom, ja sam recimo lako povodljiva i cesto me ljudi navuku na tanak led ali kad nesto sama sa sobom odlucim ne stajem dok to ne ostvarim. mene je moj vukao vukao za nos i bez obzira sto mi drugi govorili, kad sam sama sebi rekla e sad je dosta neces vise, nista vise sto bi on rekao ili napravio nije me moglo vratiti.
2015 06 14
i budimo realni koliko god tebe njegova mama voljela ipak je on njezin sin.
2015 06 14
Tek sam sad skuzila da su mozda u blizini, haha.. da su dalje napisla bi ja njoj biljeznicu svega pa neka ima za uspomenu na svog krasnog sina! [:smije] Ali poruka Martini, svatko u zivotu prozivljava najteže trenutke i onda kad ti je najteže, dobro razmisli i sjeti se sta je najteže sto ti se ikad dogodilo ili nekom tvom bliznjem, znaci najtža situacija iz koje si mislila, e sad nema van, gotovo je, nema lijeka za to, kako prezivit? I onda ces skuzit da neke stvari nisu tako strasne kao sto se cine! Nije poanta, ovih prica da te utjesimo ili nesto, nego samo da ti nades cvrstinu u sebi i da uspijes izgurat podignute glave i dostojanstveno!
2015 06 14
guccrijeka, tooooo! ako krene pričat, nemoj mu dozvolit, 4 miseca nije jedan dan, nije to izlet, ponilo ga piće pa je zglajzao [:ljut] [:ljut] [:ljut] pa se ljutiš i slično, to je planirano iz dana u dan
2015 06 14
Ne da mi se čitati sve odgovore koje su ti cure ovdje dale.... Savjetujem te a odeš kod njega, mirno mu sve priopćiš i saslušaš što ima za reći. Reci mu da preko toga ne možeš prijeći i da je za tebe vaša veza gotova i to je to. Bez nasilja, svatko pogriješi, a to što ti nije imao muda reći je dovoljan pokazatelj kakav je. Ostavi ga i ne komunicirajte više, blokiraj ga na svim mrežama dok ga ne preboliš. Kasnije u životu ćete se moći možda civilizirano pozdraviti na ulici, ali sada se posveti sebi i preboljavanju prekida, 5 godina nije malo i trebat će ti mnogo kvalitetno provedenog vremena s prijateljima i na samo da obnoviš sebe kao individuu, svoju slobodu i karakter te da se emocionalno središ. Sretno ti na tom putu. Što se tiče kreveta i namještaja, reci mu da si to želiš uzeti jer te povrijedio i da smatraš da ne zaslužuje tvoju dobrotu dalje. Reci zbogom i ne javljaj mu se.
2015 06 14
Kad stignes javi nam kako je proslo [:poljubac]
2015 06 14
Slazem se s Guccirijeka skroz. Jedino pripazi s mamom. Voli ona tebe i draga si joj, ali on je ipak njen sin, da neznam sta napravi. I uvijek ce njega izabrat prije nego tebe. Reci samo kratko da je izmedju vas gotovo, a zasto nek pita sina i to je to. Sretno ;)
2015 06 14
Ejjj curke evo ja dosla domq i sad idem opet kod frendice.. na kraju mi je poremetio planove i nisam mogla pricat s njegovom mamom jer je orisla na rodendan kod sestre tako da sam to ostavila za iduci put... on je doso sa prijateljem kao da se vidimo, htio me vodit na sladoled.. medutim nije bilo kako je on htio... rekla sam mu da je medu nama gotovo, da sam saznala cijelu istinu i da znam da me varao i lagao cijelo vrijeme, naravno nije niata htio priznat i rekao mi je da laze taj koj mi je to rekao.. medutim ja vjerujem tom njegovom rodaku jer decko je stvarno super i nebi mi lagao jer nema apsolutno nikakve koristi od toga, znam da je sve istina jer mi je jos jedan decko prizno da je znao da mw ovaj vara.. decko me molio da se sutra sami nademo na kavi i da pricamo, rekla sam mu da ne zelim vise nikad nista imas s njim i da je mogo bit toliko posten i priznat mi nakon svega sto smo prosli istinu, ali naravno svee je porekao, ali neka.. bila sam hladne glave i sredila sam se sto sam bolje mogla i suzdrzavala sam se da ne zaplacem.. vidla sam da mu je bilo jako zao i da ga je povrijedilo sve sto sam mu rekla.. a pogotovo kada sam rekla da mu nista ne vjerujem i kada sam mu se u facu nasmijala :) nije mu bilo svejedno ali neka, meni je gore jer sam prevarena i laze mi u oci.. ugl jedan da cu samo otic po stvari i rec njegovoj mami da je gotovo itd. Necu nis komplicirat :)
2015 06 14
Bravo [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 14
Tako i treba, dobro si postupila, pokajat će se, sam si je kriv, ti si uzmi vremena koliko trebaš, nove i bolje prilike su pred tobom [:zaljubljen]
2015 06 14
1 2 3 4 5 6 7 8