Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

sinoc sam saznala da me vara

Slažem se sa Brdosuza, sredi se odi u frizera, budi najljepša no ikad. I otpili ga. A jedino namještaj - ne bi mu ostavila, radije bi donirala udrugi za lijecene narkomane nego tom peseku ostavila da se s tom ženskom j...(da izvinete) na nečemu sto si sama zaradila i kupila...
2015 06 14
S vremenom ćeš dobiti odgovore na sva potanja koja imaš u glavi, ali ne sad! Sad moraš jedno vrijeme tugovati, pusti da ta tuga prođe, odgovori će doći sami od sebe
2015 06 14
Draga, saznala si na vrijeme.... Zamisli da si se udala za njega i rodila mu djecu pa da ti je to učinio. To nije prolazni flert od jedne večeri... on je s njom već par mjeseci... glavu gore.
2015 06 14
šamrčina, bijes i ljutnja je pokazatelj da ti je stalo, ekstremne emocije koje znače još te luuuudo volim, on će na koncu, kada prođe ta reakcija likovat, uživati kako je on još poželjan, faca i tebi bitan (što sve i je!), ali s tim bi mu pokazala očajno te volim čak i više od toga! braću isto skuliraj, nema nikakvog obračuna, majci njegovoj sve reci i bez puno riječi kako ga i dalje voliš - ne dozvoli da se manipulira s tebom, sada te peru emocije i one su jače od tvojih mogućih postupaka odradi sama plakanje, bijes, uzmi vreću, kušin, izudaraj, vrišti, plaći, kad ponestane force fino se odmori, ali dobro se odmori, skockaj, skupi snagu makar iz pete i odradi to dostojastveno, sve sa 2 decibela bez obzira što bi vrištala, nikakve riječi kako mu želiš sreću i slično, samo riječi da si došla po svoje stvari, bez obzira što bi mu ih ostavila i time pokazala koliko si velika
2015 06 14
Vjeruj mi Bog ti je na vrijeme ukazao da on nije za tebe. Ti ćeš biti dobro.... Treba proći malo vremena i ko nova si.. Ko zna ko te čeka? Koja sreća! Veseli se budućnosti. Život piše romane.
2015 06 14
ma da...kao što sanja kaže-smijat ćeš se budali uskoro... sad ti je sve zbrkano u glavi. i pretpostavljam da bi ti htjela da on kaže ko da to nije istina, da tebe voli, da ona nije ništa bla bla...al nemoj slučajno pasti na te fore. zašto se to tebi trebalo dogodit?-pa baš zato što on nije za tebe.tebe čeka netko drugi. i zahvali se do neba tom dečku što ti je to rekao. svaka mu čast! doduše mogao je i prije, al dobro je i ovako.
2015 06 14
kad ideš tamo?
2015 06 14
i da besprijekorno se skockaj za taj susret [:jezik] braća moraju uskočiti samo ako počme on plakati i da ti na to poklekneš, braća moraju biti tu da ti ne dozvole da emocije o kojima pričaš prorade, kako god teško, ufilmi se u ulogu da ćeš od tamo otići bez da te poljubi, bez nekih velikih filmskih rastanaka, taj dio treba odraditi 'službeno' sa prije posloženom slikom, vizualizacija neću biti rob svojih emocija (teško je!), ali bolje za tvoju budućnost!
2015 06 14
Kako su ti već napisala cure....Glavu gore....smješak na lice, tip-top dotjerana....vrlo kratko se zadrži...i naravno ne ostavljaj ni hrenovke u frižideru a kamoli novu sobu!! Sve se vraća,sve se plaća.....Dostojanstveno izađi iz te veze!! Sretno i drž se [:smijesi]
2015 06 14
namješta! to što bi mu ostavljanjem namještaja pokazala koliko si velika, nemaš ti šta njemu pokazivati, da je dobro gledao i da je znao gledati to je odavno trebao usvojiti, ali nekim ljudima ma koliko ti tupila i pokazivala do njih ne može stići informacija ili skrivena poruka na ispravan, željen način zato, dostojanstveno namještaj sebi i nećeš ga nikom donirati i odrađivati bijes na taj način, ili ćeš ga saćuvati, a ako misliš da će te podsjećati puno na sve skupa, na njušakalo, prodaj, makar i jeftnije, pa si sa tom lovom priušti neku dobru masažu ili već što voliš
2015 06 14
Nemoj plakati nemas zasto plakat Ti sebi moras biti najbitnija. Znam da ste dugo skupa ali prezivit ces.. Nije jedini Ocito te smatra budalom i glupom i ko zna sta govori okolo o tebi.. Pripazi. Skockaj se kao nikad u zivotu i hladnokrvno pricaj s njim. Sve svoje stvari UZMI!!! NEMOJ SE SVADAT I PADAT NA NJEGOVE FORE. JER JE OCITO POKVAREN I MANIPULATOR VELIKI CIM JE OVA OD 32 GOD PREKINULA ZARUKE TEBE LAZE..
2015 06 14
sretno! sve su ti cure rekle, samo bih se nadovezala za namještaj...uzmi ga i radije pokloni nekom tko će ga cijenit ili prodaj. držim ti fige da uspiješ ostat skulirana [:poljubac]
2015 06 14
slažem se sa vedranom! a po onom prijašnjem postu gdje kažeš da te je odvojio od prijatelja ja bi rekla da si je on pripremio teren kako ti oni ne bi rekli, tipa ona mene ne voli pa laže i tako, možda je već bilo nekih naznaka. jer da bi ti to netko rekao mora biti jako dobar s tobom i imati onu stvar jer na kraju ti ljudi često ostanu posrani da mi oprostiš na jeziku.
2015 06 14
što se tiče namještaja to je na tebi da odlučiš. najvažnije je da ostaneš sabrana i odradiš to kako treba!
2015 06 14
Ostani dama, vidim da to i jesi [:smijesi] po tvom razmišljanju, bit će mu teže... samo riječi, smireno i to je sve, bit će ga i te kako sram, majku pozdravi i stvari OBAVEZNO uzmi, krevet,ormariće, strpaj ih negdje i prodaj na njuškalu, ne ostavljaj ništa, a s druge strane budi sretna što se nije odužilo pa završili u braku s bebicom, i draga, digni glavu , znam da je teško, i samo hrabro naprijed [:smijesi] [:smijesi]
2015 06 14
1 2 3 4 5 6 7 ... 8